Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos külsejű férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű férfiként felejtsem el az éjszakai szórakozóhelyes vagy fesztiválos ismerkedést, nem abban a ligában játszom?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek "szórakozni" éjszaka, mindenhol azt látom hogy sokkal több a férfi és erős a férfi felhozatal. Legalábbis sokkal erősebb mint netes társkeresőn. Jóképű, divatos, fiatal, sportos férfiak vannak és vagy háromszor annyian mint a nők, mindenhol ami éjszakai szórakozási lehetőség.

Így ezután halmazelméletileg nem fog jutni nő egy átlagos külsejű férfinak? Ha történetesen egy átlagos külsejű férfi vagyok, akkor szerintetek hagyjam az éjszakai szórakozóhelyeket, mert egyszerűen az nem én asztalom, nem abban a ligában játszok?


2023. szept. 12. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
🙄🙄🙄
2023. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ott is vannak átlagos nők, miért ne lenne esélyed. Csak ne a jó nőknél próbálkozz. Pl. engem általában izmos jóképű pasik szednek fel, de néha odatévednek hozzám kövérek is, na azt nem szoktam érteni, hogy mégis ilyenkor mit gondol. Hogy majd a sportos vékony nő pont rá vágyik…
2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Az önbecsülésed bőven átlagon aluli, márpedig ez az egyik fő faktor csajozásnál, szóval ja, inkább hagyjad, nem fog menni.
2023. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az önbizalmammal van a baj, hanem pusztán józan észről. Ha bőven jut minden nőnek jóképű, magas, divatos srác, miért vágyna egy átlagosra? Ahogy a 2-es is írja.
2023. szept. 12. 11:51
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Tegyük fel, hogy igazad van (bár szerintem ez nem így műkösik, mert van benne egy nagyon erős szubjektív rész).


Miért nem olyan helyen ismerkedsz, ahol több a nő? Pl táncóra, sütőtanfolyam stb

2023. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

A szórakozóhelyes/fesztiválos ismerkedés picit olyan mint Tinderezni, a külső számít a legtöbbet, mivel oda javarészt nem józanul járnak az emberek, illetve nagy a hangzavar, meg a nyüzsgés, ezért nagyon jól kell kinézned, hogy valakinek felkeltsd a figyelmét, nem tudod mivel ellensúlyozni a külsődet.


Ha nappal mész valakihez oda, ott azért több az esélyed, mert lehet olyan magabiztosságod, stílusod, humorod, beszélőkéd, amivel valamennyire ellensúlyozod a külsődet.

2023. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Edzéssel ellensúlyozza a külsejét.
2023. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 nem minden nőnek jut jó pasi. Nekem azért jut, mert én jó nő vagyok. Az átlagosabb barátnőimhez nem szoktak izmos jóképű pasik odamenni.
2023. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
4, igen, az alacsony önbecsülés pont azt jelenti, hogy még feltételezésként sem hiszed el, hogy bármi esélyed is lehet.:D
2023. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen nem abban a ligában játszól. Ha te ilyen kövérkés alacsony egyszerű melós férfi vagy akkor tehén nőnél próbálkozz. Ne a csinosak közt a fesztiválokon.
2023. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!