Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tesz egy nőt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz egy nőt a férfiak számára vonzóvá?

Figyelt kérdés

(Ezt a kérdést nem társkeresés céljából írom ki, csak érdeklődöm.)

Szóval egy férfi mire figyel fel egy nőben, mi fogja meg őt? Sok nőt ismerek, látok, ismerek olyat akinek alkohol gondjai vannak, van olyan aki egyszerűen csak bunkó, van aki tökre nem nőies, mármint széttárt lábbal ül, csámcsog, stb. Mégis mindnek van vagy volt hosszabb kapcsolata (számomra ez a több mint fél év). Én szeretek visszafogottan, de csinosan öltözködni, szoktam sminkelni, de nem durván. Próbálok kedves lenni az emberekkel, bár sokszor inkább csak csendben vagyok, mert nem igazán kíváncsiak rám. Sokat szoktam tanulni vagy dolgozni, olvasni, ilyesmi, meg a barátaimmal lenni, bár most ők túlvannak a gólyatáboron, és bekerültek egy csapatba akikkel buliznak, szóval most nem érnek rá. Régebben volt egy srác aki nagyon bejött, és amolyan barátok voltunk, ezért gondoltam nagy baj nem lehet ha megkérdezem, hogy van-e kedve többhöz a kapcsolatunk terén. Csak kávézni hívtam, tisztázva, hogy ez egy randi, de nem volt túl pozitív a reakciója, szóval hagytam. Nem tudom mit szúrok el, valószínű csak nem vesznek észre az emberek, de olyan jó lenne ha egyszer rám is úgy nézne egy férfi mint ahogyan a nekik tetsző nőre néznek. Anyukám engem nem nagyon tanított meg a csajos dolgokra, igazából semmire, magamnak kellett rájönnöm, szóval gondolom valamire nem jöttem rá.😅🤷🏻‍♀️

Most kihagyok egy évet egyetem előtt, mert dolgoznom kell, de melóban is alig beszélek az emberekkel. Mármint általában a főnököm adja a munkát, vagy ad egy köteg papírt, amit töltsek ki, stb, vagy kapok egy rövid e-mailt pl. “Holnapig vidd fel a csatolt anyagokat” és kész. Nincs túl sok kapcsolatom a kollégákkal. Általában enni sincs időm bent, szóval az ebédszünetben sem nagyon beszélgetünk. 19N



2023. szept. 7. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Lényegében bármi. A férfiak elvárásai eleve kisebbek és sok férfi magányos. Szóval, sokszor elég annyi, hogy egy nő nő. És kész.

Hogy ezen felül a kicsit komolyabb férfiaknak mi jön be, az már elég tág kérdés. Vannak, akiknek a nőies külső a döntő, másoknak a belső. Egyesek oltalmazni szeretnek és az elesettebb lányok a gyengéik, mások az erős nőket szeretik.


Amit írtál, hogy tök alkoholista nőknek is simán van hosszú kapcsolatuk, az alap. Mármint, oké, 1-2 problémás nőtől hallani, hogy nem kellenek senkinek, de ez jellemzően nem igaz. Gyakorlatilag nem létezik olyan nő, akivel ne járna egy férfi. Én is ismerek teljesen igénytelen nőket (pl. egy 155 centis, 90 kilósat, aki 2 hetente mos hajat és néha büdös), akikre mégis voltak jelentkezők. Egyszerűen, így oszlottak el jelenleg a dolgok.


Nálad valószínűleg annyi a probléma, hogy nem veszed észre, akinek bejöhetsz. Nekem is voltak olyan női ismerőseim, akik szerintük nem tetszettek senkinek. Én meg lazán beközöltem pár közös ismerőst, akiknek bejöttek és mondtam is példákat, hogy próbáltak közeledni. Na, ők ezt észre sem vették. Valahogy szociálisan ez náluk kimaradt. Néhányuknál pedig egyszerűen magasan volt a léc és csak a tipikus legjobb pasikra figyeltek, másokat semmibe vettek.

Ami még jelenleg egyre többször játszhat, hogy a normálisabb férfiak már jóval kevesebbszer és kevesebb nőnél próbálkoznak.

2023. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Fiatalon még mondhatni jó pasinak számítottam, de én ezt soha nem vettem észre, mindig úgy éreztem nem érdeklem a nőket, senkinek nem jövök be. Aztán amikor valahogy 21 évesen lett egy barátnőm ő is mondta, hogy nem érti miért nem volt még előtte senkim, mert milyen jó faszi vagyok. Csodálkoztam ,hogy miről beszél, aztán fel is hozott pár példát (akkor még csak pár hónapja voltunk együtt), hogy a kvázi éppenhogy megismert baráti köréből hány csajnak tetszek, meg sokszor emiatt érzi magát szarul. Én mindebből semmit nem érzékeltem.

Szerintem lehet te is így vagy most, hogy biztosan van rengeteg srác akinek tetszel csak nem veszed észre őket.


"Én szeretek visszafogottan, de csinosan öltözködni, szoktam sminkelni, de nem durván. Próbálok kedves lenni az emberekkel, bár sokszor inkább csak csendben vagyok, mert nem igazán kíváncsiak rám. "

Ezek pontosan olyan tulajdonságok amelyek nekem baromira bejönnek. Mindig is az olyan lányok tetszettek akik inkább a háttérben maradnak, akik inkább csendesek, visszahúzódóak, aranyosak. Viszont pont ezért megközelíthetetlen az összes ilyen csaj, vagyis én nem jöttem rá, hogyan is kellene odamenni hozzájuk.

Arról nem is beszélve, hogy általában az ilyen "szürke kisegér" lányok a nagyhangú, mindent és mindenkit a pitsába elküldő barátnőik mögött szoktak elbújni.

Bár azt írtad neked most nincs igazán baráti köröd, szóval lehet majd lesz valaki aki akár "észrevétlenül" a közeledbe kerül.

Szerintem nőként annyi elég, hogy nyitott vagy, de nem nyomulósan! Ez fontos, hogy a saját alapvető értékeiddel, személyiségeddel ellentétes dolgokat ne csinálj! Szerintem az a nő a legértékesebb aki nehezen kapható, aki hajlandó sokat ismerkedni és nem beleugrani mindig egy új kapcsolatba, hanem igenis rá kell szánni az időt, energiát az ismerkedésre.

Ja és még annyit, hogy vedd észre te is a hozzád hasonló típusú srácokat. Az ellentétek nem vonzzák egymást, ezt már tudományosan is bebizonyították, szóval keress és akár kezdeményezz egy olyan srácnál te is nyugodtan, aki inkább visszafogodtabb, nem annyira harsány, nem annyira feltűnősködő.

2023. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb ugyan ez vagyok csak pasiban,rengeteget számít az hogy mennyire vagy közvetlen úgymond barátkozós próbálj meg kicsit nyitottabb lenni jó ezt pont én mondom bagoly-verébnek de én ebben látom a kitörési lehetőséget.

Az előző hozzá szólóval teljesen egyet értek egyébként,jobban én sem tudnám megfogalmazni.

2023. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés mert lényegében bármi vonzóvá tehet egy nőt.

A hangja, a mozgása, a mosolya, a személyisége, a szája, szeme, (feneke :D) vagy egyszerűen csak az összekép.

Mégis vannak olyan nők akikre ha ránézek, látom, hogy szép és mégsem mozgat meg, egyszerűen nem érdekel.


Szerintem nincs jó vagy rossz válasz a kérdésedre.

2023. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékony, szexi, bevállalós, laza.
2023. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A magabiztosság azért fontos, és én azt nem éreztem az írásodban. a kisugárzásodban érezni,hogy magabiztos vagy-e vagy sem. A másik,hogy ha ennyire nem beszélgetsz senkivel akkor nehéz is,hogy valaki felfigyeljen rád. Legalább kávézni járj el valami barátnőddel,de még jobb lenne bulizni járni.


A szépség,csinosság pedig relatív. Véleményem szerintem minden férfinak més tetszik, mint ahogy neked és a barátnőidnek sem biztos,hogy ugyanaz a férfi jön be.

2023. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elsősorban a kisugárzás, beszéd, az igazi nőiesség az ami megfog a nőben.

És nem hazuttolom meg önmagam, férfi ként természetesen fontos a külső is, hogyan néz ki.

Az utóbbi időben nagyon vonzóak lettek számomra a kék és a zöld szemű nők.

2023. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy ki a vonzó az egy dolog, a lényeg meg az hogy ki jut!
2023. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!