Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves kor felett hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves kor felett hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Munka utáni tevékenységeim nem éppen a szórakozóhelyen történnek, nem járok bulizni,bárokba,kocsmázni, voltak barátaim akikkel mehettem volna, de kikoptak mellőlem, máshol élnek,kapcsolatban.

Már bebizonyosodott, hogy párkapcsolatban érzem jól magam(volt egy 7éves és egy másfél éves) Most egy ideje szingliként élek, megtaláltam önmagam úgy érzem, elvagyok mint a befőtt, de jó lenne ha várna valaki haza. Igazi házas életre vágyom a lelkem mélyén.

Tinder, facebook? Ezekkel mi a tapasztalás? Vagy csak induljak meg egyedül a városban és aki megtetszik menjek oda? Ti hogy érzitek?


26F


2023. aug. 24. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyedül a legjobb csajozni
2023. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

A neten senki sem az igazi arcát mutatja.

Hobby esetleg ahol ismerkedhetsz?

Volt aki futás közben találta meg a feleségét.

Van aki konditeremben.

Koncert közben.

Ki kell mozdulni otthonról.

2023. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Önismereti csoport, ha érdekel a pszihológia.

Festés, kreatív tevékenységek.

2023. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Végülis mit csinálsz munka után?
2023. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, nekem meg olyan fiúk voltak az életemben akiknek rengeteg hobbyja volt . Focizni járt, táncolni, edzeni, kirándulni( nélkülem persze).
2023. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Kocsma és nem érdekelnek a kifogások!
2023. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kimozdulok én, igazából sosem vagyok itthon ha jó idő van. Télen van az otthon punnyadós időszakom mert akkor nem élhetek a hobbijaimnak annyira. Igyekszem majd nyitottabb lenni és jobban keresni a társaságot, de valahogy amiket szoktam csinálni nem épp a legalkalmasabbak ismerkedésre =)
2023. aug. 24. 09:53
 8/12 A kérdező kommentje:

Igy nyáron a jó időben motorozni járok, meg ha van elég szabadidőm akkor horgászni,vadászni.

De amúgy elég sokat dolgozom, vendéglátás. Havi 200 óra az a minimum szokott lenni.

2023. aug. 24. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem lett kapcsolatom Tinderről, viszont az a hely tényleg olyan, mintha tűt keresnél a szénakazalban. :D Nagyon nehéz. Egy jó barátnőm pl. bringatúrán találkozott a szerelmével, szóval én azt javaslom, hogy próbálj ki olyan programokat ahol sok idegennel találkozhatsz.
2023. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 Igen itt van a bökkenő =) Nem sok lehetőség van errefelé, tervezek is elköltözni valami élettel telibb helyre =)

Hát szerintem megpróbálkozom az online dologgal, vesziteni nem tudok semmit =)

2023. aug. 24. 10:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!