Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki 20 éves korára 10+ pasival feküdt már le?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a kapcsolatotok elején elmondja neked vagy akár csak sejted a viselkedéséből. Ha igen, nem gondolsz bele abba, hogy miért csak alkalmira kellett a csaj az összes többi pasinak? Van esetleg olyan mennyiség, amikor azt mondanád, hogy ez túl sok? Ha nincs miért? Nem zavarna, hogy valszeg akkor nincs is releváns tapasztalata párkapcsolatok terén? Szerinted ez jelentheti azt is, hogy kötődési problémái vannak? Tartanál tőle, hogy megcsal vagy hordozhat magán nemi betegségeket?

2023. aug. 18. 23:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%

Azért egy 20 évest nem kell annyira komoly felnőttnek tekinteni...

Mármint persze, felnőttek, felnőttebbek bőven mint a 16 évesek, deee azért olyan óriási komoly jövőt nem szabad még tervezni velük, hisz a legtöbben még mindig diákok, nincs élettapasztalatuk, függnek a szüleiktől stb...

2023. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
#21: Hát jó, de ezzel a logikával ennyi erővel csak d*gjam meg és dobjam? Annak ellenére, hogy ő párkapcsolatot szeretne? Nem vagyok benne olyan biztos, hogy én is csak egy újabb strigula akarok lenni vagy kb egy újabb név egy listán.
2023. aug. 19. 00:39
 23/43 LuckyLevi ***** válasza:
93%

Döntsd el mit akarsz, aztán hallgass az érzéseidre! Többre mész azzal, ha vele beszélsz, mint vadidegeneket kérdezget felületes dolgokról.


Ha például komoly kapcsolatot akarsz vele, akkor egy ilyen felszínes infóból, hogy kb. tíz pasival szűrte össze a levet eddig, nem fogjuk tudni megmondani, hogy Te is csak egy strigula leszel, vagy sem.

2023. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
#20: Okés, akkor szerinted én várok el túl sokat egy idegentől? Most én személy szerint ezt nem gondolnám valami bizalom gerjesztő háttérsztorinak és én pont attól tartok, hogy a lány részéről nem lesznek érzelmek,nem is mondanám azt, hogy ez a kalandozó emberekre pont nem jellemző lenne, most ha egy focicsapatnyi embernél nem voltak érzelmek, akkor én mire számíthatok, ha adok neki mégis egy esélyt?
2023. aug. 19. 00:50
 25/43 anonim ***** válasza:
94%

Én se értem miért várod egy 20 évestől, hogy összeköltözés... persze nem tudom, az ország melyik területén, milyen körülmények közt éltek, de hát abban az időben van szabadság, fiatalság.

Szerintem sem itt kellene írogatnod vadidegenekkel, meg velük csatározni. Hanem ismerd meg a csajt és ne pár paraméter alapján ítélkezz. Ha azt mondod "a viselkedése alapján" ez vagy az nem tetszik, na az a Jelenlegi Ő, és arra bármikor mondhatsz nemet... de szerintem ne kattogj ezen itt ennyit.

2023. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%

5

Hát amúgy nagyon nem mindegy, hogy a csaj mit akart.


Ha csak szexelgetett, szórakozott, élvezte az életet, akkor ok. Sok férfi ugyanezt teszi.


Ha viszont mind az 50 srácba beleszerelmesedett gyors egymásutánba, azok meg mind átverték, akkor vélhetően siralmasan ostoba nőről beszélünk.

2023. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Ha csak ezt tudod, akkor nem bizalomgerjesztő, de, ha beszélsz vele, akkor még lehet megtudsz egy csomó bizalomgerjesztő dolgot róla. Ez így magában nem red flag.
2023. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban nekem sok lenne ez a szam. Alapvetoen nekem mar az, h valaki ki kell elje magat red flag.
2023. aug. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
18%
Tuti hogy nem jönnék össze vele. Vagyok annyira igényes magamra hogy nem kell egy olyan nő akin átment egy egész focicsapat. Aztán a végén valami guszta kis nemibetegséget is összeszedek. Ez inkább a fő ok.
2023. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Laly1972 válasza:
93%
Simán
2023. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!