Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki 20 éves korára 10+ pasival feküdt már le?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a kapcsolatotok elején elmondja neked vagy akár csak sejted a viselkedéséből. Ha igen, nem gondolsz bele abba, hogy miért csak alkalmira kellett a csaj az összes többi pasinak? Van esetleg olyan mennyiség, amikor azt mondanád, hogy ez túl sok? Ha nincs miért? Nem zavarna, hogy valszeg akkor nincs is releváns tapasztalata párkapcsolatok terén? Szerinted ez jelentheti azt is, hogy kötődési problémái vannak? Tartanál tőle, hogy megcsal vagy hordozhat magán nemi betegségeket?

2023. aug. 18. 23:50
1 2 3 4 5
 11/43 LuckyLevi ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit akart. Ha mondjuk volt egy-két komolyabb kapcsolata 14 éves korától, aztán utána nem volt, csak kalandok, majd előtted volt egy normál két éves kapcsolata, akkor nincs gáz. De még, ha eddig mindenki csak kihasznàlra, az sem biztos, hogy sokat elmond. Lehet közben megérett, felnőtt. Hiszen még csak 20 éves. Tehát ennek a 10-nek egy része, fiatalabb korában történt. Tehát mondjuk nem 18-20 éves kora között.
2023. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
#6: 20 évesen miért ne lenne 10+ pasi sok? Azért ilyenkor szerintem tök jogos, hogy elgondolkodol azon, hogy amúgy volt-e már rendes kapcsolata egyáltalán. Nem ismertem azokat az embereket, de most ha már egy focicsapatnyi embernek nem kellett semmi másra csak szexre, akkor neked miért kellene? Az most őszintén, nem ront a helyzeten, hogy amúgy ő akart alkalmit csak? Ennyire becsülné önmagát? Én ilyenkor elgondolkodom azon is, hogy ennyi erővel miért nem kér pénzt is érte? Ha ennyi jelentkező van simán megtehetné akár azt is.
2023. aug. 19. 00:17
 13/43 LuckyLevi ***** válasza:
100%

Akkor így kellett volna kérdezned:

Titeket zavar ha egy csajnak voltak egyéjszakás kalandjai?

2023. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te csak és kizárólag egyféleképpen akarod értelmezni a dolgokat.

30 éves vagyok és összesen 5 barátnőm volt az életemben. Ebből egy cosmóan azt vennék le, hogy nem vagyok túl tapasztalt párkapcsolatok terén.

De ha már hozzávesszük, hogy 12 éve ugyanazzal a nővel vagyok, akkor már egész más a képlet:D


Önmagában a 10 pasi nem jelent semmit. Nem tudsz levonni semmilyen következtetést arra nézve, hogy mennyi párkapcsolati tapasztalata van, mennyire tartja magát, vagy mennyire tartják mások őt. Te ezt nem vagy hajlandó meglátni.

2023. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 LuckyLevi ***** válasza:
0%

Vagy így:

Összejönnétek olyan 20 éves lánnyal, akinek nem volt még komoly kapcsolata, mert mind a 10 srác , akivel lefeküdt, csak kihasználta és dobta?

2023. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
#10: Jó neki nem kellett más többre, de akkor én mire kellek neki ennyi erővel? Ha ő ennyire becsüli a saját magát, akkor hogy várhatnád el tőle, hogy téged is megbecsüljön, mint a barátját/párját? Nem mondanám, hogy 14-18 éves kor közötti kapcsolatok releváns tapasztalatnak mondhatók, most nem hinném hogy ott még volt szó összeköltözésről vagy hasonló komolyabb dolgokról, közös jövőről stb.
2023. aug. 19. 00:24
 17/43 anonim ***** válasza:
76%

Annyira gyerekes vagy kérdező! Miért kellene itt kardoskodni, hogy "miért ne lenne sok"? :DD A megítélés relatív. Nyugodj le, és fogadd el, hogy nem nálad van az abszolút igazság. Te csak baromira leegyszerűsítve tudsz gondolkodni, és semmit nem tudsz az emberi lélekről, mozgatórugókról és arról, hogy egy ember változhat. Te nem kellesz ennyi embernek, ezért fusztrálódsz azon, ha valaki szexel, amikor akar.

Egy ismerkedésnél meg lehet ismerni a másikat, lehet érzékelni, hogy milyen ember, milyen szándékkal élte a szabad életét, és mi a terve a jövőre nézve, nem csak ítélkezni lehet. De neked ehhez még fel kell nőnöd.

2023. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#17: Ugyan már az emberek NEM változnak annyira könnyen, most nem egy kis tiniről van szó, hanem már egy felnőtt emberről. Nem mondtam, hogy nálam van az abszolút igazság, csak kíváncsi vagyok ki hogyan gondolkodik erről, szóval azért visszakérdezek, ha nem tiszta valami. Amúgy meg nyugodj meg, én is lefeküdhettem volna 10+ emberrel ha akartam volna. Remélem ettől megnyugszol. Az ítélkezős részt meg nem értem, most ki mondta, hogy én nem jönnék össze ilyen lánnyal? Miért fáj az neked, hogy valakinek ez pl nem tetszik? Szerintem teljesen érthető, ha valaki ebben problémát lát.
2023. aug. 19. 00:31
 19/43 anonim ***** válasza:
Nem!
2023. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező

Ha neked ez nem felel meg mert ezt vagy azt gondolod róla, akkor nem kell összejönnöd vele. Ennyire egyszerű. De nem kell erről meggyőznöd másokat is.


És igen, ha az van amit korábban írtak, hogy volt egy hosszabb kapcsolata, aztán azóta csak kalandozik, semmi garancia nincs arra, hogy te is csak egy kaland leszel. Pláne, hogy már most kifelé tartasz az egészből.


hagyd a fenébe a csajt. De nem kell bizonygatnod nekünk, hogy neked van igazad. Ez társkeresés, itt senkinek sincs igaza. Avagy mindnekinek igaza van. Az érzelmek ilyenek.

2023. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!