Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy nöt kiméletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nöt kiméletesen leépíteni ha internetes ismerkedés során kiderül hogy nem szép/átlagon aluli külsöre?

Figyelt kérdés
Szerintem ezekután már képpel fogok kezdeni, mert hiába jó a személyisége/tudunk elbeszélni ha a külsö nem elégséges

2023. aug. 18. 19:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szeretem az asszimetrikus arcu lanyokat :O muti
2023. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

19

Ezt kajak magyarázni kell? Te nem láttál még csúnya arcot?

2023. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj olyanokat, hogy nem érsz rá, mert még honapokig epekedni fog. Mondd meg neki hogy nem az eseted és sok szerencsét.
2023. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22/ nem mindenkinek ugyanaz a csúnya. És azért kérdeztem mert a képek sokszor torzíthatnak. Van aki képeken előnyösebb de én is tudok pl olyat aki élőben sokkal jobban néz ki, mint a képein.
2023. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb meg kell mondani, hogy úgy alakult az életed, hogy mégsem tudod most ezt a kapcsolatot vállalni. Meg kell köszönni a jó és tartalmas beszélgetéseket, a közös időt. Tehát mindenképpen tegyél pozitív visszajelzést is. Ha nagyon kérdezi a miérteket, akkor mondhatod azt, hogy a te eseted más típusú lányok, hogy nem egymást keresitek. Hazudni, időt húzni, leépíteni görénység!
2023. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb ird neki h felbukkant az exed kepben es meg szereted, es ujra megprobaljatok. Kevesbe atlatszo mint a te szoveged
2023. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jáj
2023. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd meg az igazat, ti sem akarjátok hallani, mi sem, hogy mit gondoltok. Én azt mondanám, hogy találkoztam valakivel élőben, aki nagyon megfogott, és inkább vele szeretnék tovább beszélgetni.


Amikor én megmondtam mindig dühösek, vagy depisek lettek, depisek akkor, ha tudták mi a rossz(csalt a képeivel, alacsony volt), dühös meg ugyanezekért, ápolatlan, kilógott a szőr az orrából, bolyhos melegítőben jött, alacsony volt, erőszakosnak tűnt, anyajegye volt az arcán vagy valami bumszli, bizarr/ellenszenves valami gondolata.. Tökre senki nem akarja hallani, hogy random ember miben talál kivetnivalót. Én se hallottam volna szívesen, hogy tágak a pórusaim, előreállnak a fogaim, nem tetszik az orrom, nincs állam, kicsi a mellem, nem elég szép a bőröm, sokat sminkelek, lóg a fenekem vagy csúnya a könyökömön a bőr. Ha nem kérdezi, véletlen se gondolj rá, hogy megmondd. Egyszerűen mondd meg, hogy inkább most mással szeretnél ismerkedni, mert nem érzed úgy, hogy egymást keresitek, másnál nagyobb esélyt látsz.

2023. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki végül?
2023. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
73%
Bármibe lefogadom, hogy pont a szinted lenne a csaj.
2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!