Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján döntik el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntik el a férfiak, hogy az áldozatuk mire lesz jó nekik? (gondolok itt a 18-as dolgokra)

Figyelt kérdés

Ha valakinek 10/10 az arca,akkor az arra lesz jó, hogy bekapja, akinek meg az alakja 10/10 azt jól megb..?

Csak mert folyamat megkapom, hogy alig várják, hogy a számban legyenek. Direkt visszafogottan öltözködöm, próbálom kerülni a fuck boyokat. Az értelmesnek tūnō férfiakból is ezt váltom ki. Manapság olyan nehéz jó párt találni 27L



2023. aug. 18. 07:56
 1/8 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a szàddal van valami? Esetleg nem ilyen kacsacsőrű emlős vagy?
2023. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő, akkor van rajta 3 lyuk, meg 2 domb, ez már így tökéletes. Mindegy hogy pucéran látják vagy apáca ruhában, akkor is van nekik.


Szerintem értelmes férfival még nem találkoztál. Az akkor se mondja ezt ha valójában erre gondol. Vagy a viselkedéseddel van gond.

2023. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy különbséget tesznek aszerint, hogy egy széparcút szájbaszexelnének, egy jó testűt pedig megdugnának. Ez a két dolog általában úgyis kéz a kézben jár🤣


Inkább aszerint van különbség, hogy egy széparcúval járnának is, akkor is, ha nem olyan jó az alakja, egy jó testű, de nem olyan szép arcúval meg inkább csak szexelnek. Mármint a jó pasik, akik legalább 7/10-es külsejűek, azalattiak mindkettővel simán járnának is. Én az utóbbi tábort erősítem, nagyon jó alakom van, de arcra inkább átlagos vagyok, szóval tapasztalatból beszélek.

2023. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy kövér akkor kb azonnal alkamas leszel szexre.
2023. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de nekem ugy van hogy ha tetszik nagyon egy no es megvan az osszkep akkor azt meg is b...nam le is szopatnam meg ki is nyalnam. Jo lucskosan...
2023. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

#4

Attól függ, kinek. Egy jó pasihoz nem elég ennyi.

2023. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem mondja egyike, hogy kinyalna?
2023. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Olyan is van

2023. aug. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!