Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma, hogy senki nem kezdeményezett még eddig nálam?

Figyelt kérdés

Engem soha nem szólítottak le az utcán, soha nem követett be, jelölt ismerősnek, írt rám ismerkedési szándékkal, még csak egy "megd.álak"-ot se kaptam (ezt nem azért írtam, mert erre vágyok).

Eddig mindig én kezdeményeztem.


Nem vagyok kövér, nem tartom magam csúnyának se, de most már egyre jobban kezdem elhinni, hogy valami defekt van velem. Nálam sokkal rosszabb személyiségű, külsejű emberek kapnak bókot, dicséretet, hívják el őket randira. Velem ilyenek sose történtek.


2023. aug. 18. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2023. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Ezt így nagyon nehéz megállapítani. Nem, nem elég a szép külső hozzá.

Én sem vagyok csúnya, de hozzám sem jöttek oda nagyon sokáig. Már teljesen kivoltam, hogy mi lehet az oka. Teljesen magamba fordultam, stb.

Aztán több beszélgetés alkalmával szóba került a baráti társaságomban (különböző baráti társaságok, fiúk-lányok egyaránt), hogy nagyon erős a tekintetem, és nagyon domináns. A durva, hogy ezt teljesen függetlenül exem anyukája is mondta, illetve, hogy zavarja a tekintetem.


Ezzel azt akarom mondani, hogy nem lehet általános szabályt írni, hogy valaki szép akkor oda mennek, valaki nem szép akkor nem. Egy ember ennél sokkal többől áll.


Múltkor tök jól éreztem magamat, jó kedvem volt, és 3 férfi mosolygott rám az utcán.

Amikor meg kicsípem magamat, és rossz kedvem van, egy sem.

2023. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!