Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes összejönni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni egy nagyon súlyosan depressziós 27 éves nővel akinek van egy 4 éves kislánya is, ha nem vagyok külsőre túl előnyös pasi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó pasi, így a lelkileg egészséges szép nőknél ki vagyok zárva, azok találnak nálam jobb pasit simán. Ez a csaj már olyan mély stádiumú depressziós hogy már a főbérlői azon aggódnak melyik nap fogják felkötve találni a szobájukban, vagy az ereit felvágva. Kulimunkával tartja fent amúgy magát a Balatonnál.

Viszont tényleg szép. Az utóbbi 2 évben 3-szor volt eljegyezve. Az első két alkalommal a faszik visszavonták az eljegyzést még az esküvő előtt. A harmadik el is vette feleségül. Szó szerint ki tett a csajról a saját facebook profiljára egy vagánykodós képet az ismerőseinek azzal a szöveggel, hogy "nézzétek milyen gyönyörű, na ilyen a jó kezdete egy szép életnek... ;)". Az esküvő után egy hónappal elváltak és teljesen eltűnt az életéből, megpattant. Nyilván nem ok nélkül. Gondolom jött a fekete leves ami a rózsaszín köd és a külső bűvölete után jön, és zavaró lett a depresszív nő jelleme és/vagy a gyereke. Ilyesmi történhetett.

Ezeknek a tényeknek a birtokában érdemes lehet nekem következni nála, hogyha egyébként másképp nem lehetne szép nőm? Csak max csúnyácska vagy duci.


2023. aug. 13. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom elhinni, hogy jut egy napra ennyi troll kérdés. Vagy ugyanaz irkálja ezeket, vagy több különböző személy. De a megfogalmazás, a stílus mindenesetre hasonló.
2023. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg magadtól, hogy te miért vagy ennyire felszínes, hogy opció neked egy láthatóan nehéz természetű, együttélésre nem alkalmas nő csak azért, mert "fullos", főleg ha külsőre te nem hozod azt a szintet.
2023. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es

Azért amiért egy 10/4-es nőnek is opció egy 10/10-es külsejű pasi társkeresőről, akiről úgyis tudja (nagyon minimális önismerettel), hogy csak max egy dugásra elég. Mégis belemegy a dologba. Aztán jön sírni gyik-re, hogy miért ilyen az összes pasi?

2023. aug. 13. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
3: igen, az az eset is gáz. Mondtam, hogy nem? Attól még elég siralmas a gondolkodásod a személyiséged neked is.
2023. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Kizárt. Már a gyerek is kizáró ok, de hogy még dilinyós is... Mi az istent akarsz kezdeni vele?
2023. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem feltétlen a külső számít mindenkinek. Ha a személyiséged jó, passzoltok egymáshoz, akkor okés a téma.
2023. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Úgy bírom, hogy a legtöbb válaszoló soha nem a kérdezőnek akar segíteni😂
2023. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdés neked a külsőn kívűl még van e amiért szimpatikus a lány, anya,

CSak azért ne válassz valakit, ha nem szereted, mert azt hiszed neked ne lehetne , általad szépnek gondolt barátnőd.

máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!