Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan emberek, akik az első ígéretes jelölt megtalálását követően abbahagyják a társkeresést?

Figyelt kérdés
A legtöbben úgy viselkednek, hogy hiába találnak valakit, aki megfelel az igényeiknek, folytatják a társkeresést, hátha horgukra akad egy még jobb jelölt. Ennek az szokott lenni az eredménye, hogy végül senkire sem tudnak igazán odafigyelni, így aztán jönnek panaszkodni, hogy nincs egy normális férfi/nő sem a földön. Régen talán még volt tisztelete az alakuló kapcsolatnak...

2023. aug. 12. 23:34
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

"Régen talán még volt tisztelete az alakuló kapcsolatnak..."


😆😆😆


Na mesélj, ki bántott?

2023. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz nagyon ígéretesnek kell lennie.
2023. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az eredmény az szokott lenni, hogy szakítás után meg rájönnek hogy kár volt elcseszni más nem lesz, es vissza akarnak kúszni
2023. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Az ígéretes az elég ritka. Ha más baja nincs, akkor meg anyuka dirigálja, rengeteg pl a meghitt anya-fia páros szimbiózisban heti 3-4 nap anyukázás, együtt kaja és együtt töltött idő a maximumon van, jobb több emberrel ismerkedni a pofáraesések elkerülése miatt.
2023. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon, de nagyon kevés ilyen ember van. Azt láttam mindig, hogyha elmúlik a rózsaszín köd, utána azért már másokat is méregetnek az emberek. Nem azt mondom, hogy célzottan más társat keresnek, de ha valakiben látnak potenciált, akkor ahhoz próbálnak közel kerülni.

Ezt már a saját bőrömön is tapasztaltam. Mellettem is nézelődtek és olyanok is voltak, akik engem néztek ki. Egyetlenegy nő volt, aki közölte, hogy nem szeretne többet találkozni velem, mert elkezd valamit érezni és párja van.

2023. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi létezünk, csak az ígéretes jelöltek nem 😆
2023. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálták, szar is volt utána a kapcsolat.

Ezek után már nem keresek társat mert úgyis ez lesz, és kell a francnak hogy mindig tartalék legyek.

2023. aug. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3 hónapja megismertem egy lányt és még alig ismertük egymást, de volt egy olyan érzésem, hogy ha folytatnám mellette a párhuzamos ismerkedést, akkor nem tudnék 100%-osan rá figyelni és ezt nem éreztem volna fair-nek vele szemben.


Azóta már a barátnőm és ilyen aranyos lánnyal, mint ő, még soha életemben nem találkoztam, szóval nagyon jó volt a megérzésem.


Közben azt vettem észre, hogy előtte tényleg ilyen kapitalista módon álltam hozzá az egészhez, mintha a "legjobb terméket" kerestem volna és olyan lelketlen volt az egész ismerkedés, mert én se és a másik fél sem merte / akarta teljesen odatenni magát.


Szerintem amint oda tudja magát tenni így az egyik fél és megméri szavazni a bizalmat a másiknak, akkor ő is hamarosan követheti ebben, mert tudsz egy olyan őszinte odafigyelést, érdeklődést nyújtani a másiknak, ami nem nagyon jellemző erre a tipikus hülyegyerek szintű ismerkedésre, amiről beszélünk.

2023. aug. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert nem olyan ígéretes. Vagy az, de a másiknak nem vagy olyan ígéretes és persze hogy tovább keresel, meg ő is.

Ezzel nem lehet mit kezdeni, nem lesz mindkét fél egyszerre ígéretes a másiknak.

2023. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ilyen már nincs. A legtöbb ember mentálissan beteg, nincs megoldási stratégiája, nem akar/nem tud változni.
2023. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!