Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudják azt a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a csajok hogy a belső fontos nekik?

Figyelt kérdés

Holott tudvavelő, hogy ez kamu szöveg, a köcsög pasik után futnak, meg ugye a pénzesek után.

Nincs ezzel baj, de utána miért sírnak hogy a pasik szemetek, meg hogy a belső fontosabb?



#Álszent, csajok
2023. aug. 12. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Egyiknek se hiányzik hogy kihasználják csak.

Vmi ilyesmit jelent

2023. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Amúgy miért esik nehezetekre hinni a nőknek? :D
2023. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
egy rendes pasi nem használja ki őket, de a bunkóbbat választják. :)
2023. aug. 12. 12:35
 4/20 A kérdező kommentje:
hát azért nehéz, mert tapasztalat. :)
2023. aug. 12. 12:36
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Fontos, de nem csak az fontos.
2023. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Pontosítsunk, az is. Aztán vannak olyan nők is, akiknek minden más számít. Ez nem. Sokféle nő van.
2023. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap találkoztam egy számomra elképesztően vonzó pasival. Váltottunk pár mondatot és egyáltalán nem tetszett az értékrendje, onnantól alig vártam, hogy távozzon. Szóval igen, számít a külső is - de a belső még inkább.
2023. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Ja persze, a “rendes” pasik. Az olyanok is annak titulálják magukat, akik amúgy gusztustalan módon fröcsögnek a nőkre, mindentért őket hibáztatják, elvennék a szabad párválasztás jogát tőlük, újraosztanák maguk között ésatöbbi.

Ismerek én is ilyen “rendes” fickót. Szentül meg van győződve a lelkem, hogy ő milyen jó választás lenne, milyen kedves, milyen rendes, közben egy szexista barom.

Nekem meg épp az a tapasztalatom, hogy a női ismerőseim és barátnőim döntő többsége totál átlagos, normális férfival van együtt.

Ja és a belső mellett rohadt fontos a külső. Tehát a belső ÉS a külső IS!

2023. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt nem értem, hogy miért foglalkoztatnak olyan nők, akik bunkokat választanak.

Ha te rendes vagy, akkor miért nem a rendes lányok érdekelnek? 🤔

2023. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
A sikertelen pasik a legrohadtabbak belulrol. Attol, hogy nem vernek agyon noket az agressziojukat levezetendo, meg nem lesznek jofiuk. Kutyabol nem lesz szalonna. Egy disznobol meg lehet, legalabbis sokan megprobaljak, majd rajonnek arra, amit fent ecseteltel. De erre nem az a megoldas, hogy a kutyakkal kell osszejonni. Hanem az, hogy a disznokat IS kerulni kell.
2023. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!