Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szánalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmasak társkeresőn lévők?

Figyelt kérdés
A nők nagy része csak lájkokat meg instakövetőket gyűjt, beképzeltek, flegmák. A férfiak nagy része csak dugni akar, írni sem tud helyesen, élőben nem mernek próbálkozni. Tapasztalatok azt mutatják, hogy tényleg csak a selejt marad, talán 1-2 % lehet az értelmes, normális a felhasználók között, de ahogy ők is megtapasztalják a rendszert, törlik is magukat hamar.

2023. aug. 7. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
20: társkeresőn pontosan ugyanazok az emberek vannak, akik a való életben. Ha jól tudsz szűrni (önismeret és emberismeret kérdése), akkor bármi lehet. Lett már társkeresőről komoly kapcsolatom és hosszú távú barátság is, mindez mostanában, nem húsz éve. A mostani páromat ugyan személyesen ismertem meg, de mielőtt összejöttünk, mindketten fent voltunk társkeresőn is. És nem mondanám őt selejtesnek egyáltalán.
2023. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En 29 éves nő vagyok, a barátaim nagy része már házas és bár a bulikban rendszeresen haza akarnak vinni a 20 évesek, nincs kedvem ilyen helyeken palik után kutatni a szingli baratnoimmel, az utcán meg nem jönnek oda csak úgy a normálisak, marad a Tinder. A legtöbb pali tényleg csak a laza kapcsira vagy alkalmira megy rá, de vannak azért komolyabbak is. Lehet "selejt" vagyok, de valahol muszáj ismerkedni.
2023. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!