Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szánalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmasak társkeresőn lévők?

Figyelt kérdés
A nők nagy része csak lájkokat meg instakövetőket gyűjt, beképzeltek, flegmák. A férfiak nagy része csak dugni akar, írni sem tud helyesen, élőben nem mernek próbálkozni. Tapasztalatok azt mutatják, hogy tényleg csak a selejt marad, talán 1-2 % lehet az értelmes, normális a felhasználók között, de ahogy ők is megtapasztalják a rendszert, törlik is magukat hamar.

2023. aug. 7. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

"Aki pedig társat keres ilyen jobbra-balra húzogatós izéken, az bizonyos szellemi szintről is árulkodik önmagában,

főleg ha még megmagyarázza, hogy a Julcsi meg a Gizi is ott talált társat és most is milyen boldogok.


A Béla haverom meg a liftben, a Pista meg a villamoson, ettől függetlenül remélem átérzed, hogy mennyire elmebeteg hatását kelti, ha valaki csak azért liftezik napi 2 órát fel-alá vagy villamosozik végállomástól-végállomásig, hogy hátha ő is. Főleg, hogy ezek a történetek sokszor még azokból az időkből származnak, amikor még messze nem volt ennyire hulladék a társkeresőzés."


Ezt a reszt nem ertem, mi abban a "szellemi szint" hogy valaki nem kovalyog egesz nap az utcan meg szorakozohelyen a nem szingli baratnoivel h hatha valakivel egymasba botlanak es felsegiti a taskajat meg az elgurult tamponjat es kozben kezuk egymashoz er es es a .. es pont szingli is es nem reszeg turista aki utan majd lehet szaladni a repterre romantikusan h allitsa meg a gépet elfelejtettem mondani hogy szeretem."


"főleg ha még megmagyarázza, hogy a Julcsi meg a Gizi is ott talált társat és most is milyen boldogok."


???:D Szerintem kb minden masodik par tarskeresorol van. De ez csak az en kornyezetem videken biztos a muvelodesi hazbol. A kapósoknak pár hét is elég de persze van aki evek ota ott van:( a tarskereso igen sajna nem tud megszepiteni.


A liftes peldat se ertem. Fent lenni tarskereson es visszairogatni kvazi semmibe se telik. Még idoben is gyorsabb mint liftezni. Rairogatni egy kicsivel nehezebb mert ctrl c az mar 2ujjas mutatvany:p


Az adonisz resszel talán igazad van de lerí róluk, es nagyon turelmetlenek ugyhogy oket ki lehet szûrni ha csetelni probalsz veluk mielott tali.


35n

2023. aug. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
#4-es az év hozzászólása. Nem lehet belekötni egy pontjába sem és főleg az utolsó bekezdés az, ami sokunknak átfutott gondolatban, de képtelenek voltunk ilyen szépen artikulálni. Le a kalappal!
2023. aug. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Chat.hu-n több lehetőségem volt mint társkeresőn! Mondjuk ez X10 évvel ezelőtt volt... 🤣🤣🤣
2023. aug. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanazt a slágert nyomod kérdező mint amit 1000 meg 1000 előtted lévő hasonló ember is lök ami már unalmas.


Jajj minden nő egy ribi jajj minden férfi csak dugni akar....


Ja persze kivétel nélkül mindenki ilyen....

2023. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

A #4 -es hozzászólása is csak a szokásos hiszti és magyarázkodás a... "miért igen" és akiknek "miért nem-re"


lerágott csont már a téma.

2023. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
12: de, bele lehet kötni. A társkereső egy olyan platform, ahova az emberek ismerkedni járnak, szemben a lifttel meg a villamossal. A társkeresőn tudom szűrni, hogy korban hozzám illő ellenkező neműeket szeretnék lázni, nem pedig Gizi nénit a hatodikról. A társkeresőn szóba sem kell elegyednem olyannal, aki nem szimpatikus, a buszon meg legalább pár percig kénytelen vagyok elviselni az ellenszenves nyomulást. És még lehetne hosszasan sorolni. De az eszmefuttatás többi része sem stimmel.
2023. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

#4

Le a kalappal. Én ezt ilyen jól összeszedve még nem olvastam sehol, nagyon jól kifejtetted.

2023. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag ha visszagondolok, van 4 párocska, akik valóban netes társkeresőn jöttek össze. Férjem akkor fiatal-felnőtt lánya (20 éve vannak együtt), aztán egy kolléganőm, (őt csalta a férje már évek óta, hirtelen derült ki, elváltak, és ő azt mondta, nem szeretne egyedül maradni). Így találta meg a párját 16 éve, akkor ő fiatalos 50-es nő volt. A harmadik egy jogi egyetemet végzett rokon lány, társkeresőn jött össze egy gimnáziumi tanár pasival, 14 éve, azóta is együtt vannak. És a körzeti védőnőnk is netes társkeresőn találkozott a későbbi férjével, ennek is már 18 éve.

Szóval valamikor, 15-20 éve ez működött valamiért. Most meg már nem működik.

2023. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
15-20 éve nem is volt ilyen népszerű mint most. Tizedannyian használták akkoriban szerintem.
2023. aug. 8. 10:32
 20/22 A kérdező kommentje:

#16

Ez mind igaz amit írtál és tök jó lenne ha működne, de sajnos maguk az emberek akik fent vannak vallalhatatlanok, alapszintű kommunikációra sem képesek sajnos.

2023. aug. 8. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!