Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon azoknak a férfiaknak akik nem örököltek saját lakást, kizárólag idősödő, ronda és dagadt nője lehet? Ellenben mondjuk Nyugattal?

Figyelt kérdés

Magyarországon létszükséglet a saját ingatlan, mivel a bérek olyan alacsonyak, hogy anélkül nem lehet megélni. De a legtöbb magyar örököl, így papíron nincs gond. Viszont azok a férfiak akik valamilyen oknál fogva nem örökölnek (sok testvérük van, a szülei elherdálták a vagyont stb.) azok örökre béta hímek maradnak? És csak az alja nők közül lehet társuk, pl. csak a 40 éves molett csúnya nők köréből?

Németországban meg úgy amblokk Nyugaton ez rohadtul nem így van. A német nagyvárosokban mindössze 22% él saját tulajdonú ingatlanban, ami a drágább német városok esetén még kevesebb, tízen százalékra tehető. Ott egyáltalán nem indulsz számottevő hátrányból ha nem örökölsz lakást. Itt meg.. Mo.-n a csajok ismerkedéskor hamarabb tudják hogy van-e saját lakásod és ha igen hol, mekkora, van-e rajta hitel, mint a nevedet.


2023. aug. 7. 12:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 40 éves, ronda, dagadt, csóró alja fèrfinak milyen nő kène hogy jusson? :D
2023. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
3-8. Ez nem igaz, mert legtöbbször a nagyszülői örökséget a szülők továbbadják a gyereküknek, ha a gyerek(ek)nek még nincs lakása. Nekem is így lett saját lakásom 28 éves koromban. Apukám örökölt egyedül egy lakást nagymamámtól, azt eladta, mert neki nem kellett, a pénzt pedig felesben odaadta nekünk tesómmal. Így lett mindkettőnknek saját lakása. A különbözetet kipótoltam saját félretett pénzből és egy kevéske lakáshitellel, aminek jelképes összeg a törlesztője, pláne egy albérleti díjhoz képest.
2023. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez e nélkül is érvényben van, mint amit írsz, Kérdező, mert Mo.-n rnegeteg elhízott ember van, mind a férfiaknál, mind a nőknél.
2023. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30 felett a nők egyharmada el van zsírosodva, 35 felett meg a fele, főleg ha született gyereke már. Akkor? Férfiak dettó, minden második 30 feletti pasi már erősen pocakos, 35 felett meg 60% hordóhasú.
2023. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 VincentLaw ***** válasza:

#19 "A férfiakat mi akadályozza meg, hogy a nők seggformáján és arcberendezésén túl egyéb kritériumok alapján válasszanak?"


Azért ez így ebben a formában nem igaz, vagyis rám biztos nem volt érvényes. Mikor nekiálltam társkeresőzni, azért nekem is jóval több elvásárom volt, mint most (iskolázóttság elkezdve jópár). Az már megint egy másik kérdés, hogy így szűrten a kutyát nem érdekeltem. Szóval idővel szépen redukálódtak le az elvárások a szavaiddal élve a "seggformára és arcberendezésre", meg még pár dologra. Mondjuk a helyzet így sem lett jobb, és egyre többet gondolok arra, hogy a társkeresést hagyni kéne a fenébe, mert így semmi értelme.


#23, 24

Igen, sajnos tényleg egyre elhízottabb a magyar. Azon gondolkoztam már párszor, hogy már az nevezhető átlagnak, aki el van hízva, mert annyian vannak, így aki vékony, már átlagon felülinek minősül :D

35 évesen én nem növesztettem hasat, és rendszeresen sportolok is.

2023. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"35 évesen én nem növesztettem hasat,"


Az még nem nagy kunszt. Majd nézd meg 20-30 év múlva.

2023. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egy átlag ember 25 felett, amikor lassul az anyagcsere, fél kilót hízik évente, akkor is, ha ugyanúgy, ugyanazt fogyasztotta ugyanolyan mennyiségben 30 évesen is, mint 20-25 évesen. Nem kell ahhoz többet enni, 30 felett, hogy hízz. Aki pl nőknél 30 felett is tartja a pl 55-57 kilós súlyát, vagy férfiaknál a 75-80 kilót az keményen edz napi szinten, vagy heti többször, vagy kegyetlen jó a genetikája.
2023. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 VincentLaw ***** válasza:
Szerintem 55-65 évesen lesz nagyobb gondom is, mint nőket hajkurászni lapos hassal :D Mondjuk ettől függetlenül, olyan idősen sem szeretnék elhízni.
2023. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem 55-65 évesen lesz nagyobb gondom is, mint nőket hajkurászni lapos hassal


Orvos ismerősöm 55 évesen hajtotta fel a legjobb 30-as nőket, amikor kiszabadult a 49 éves felesége markai közül. Mondjuk ehhez az kellett, hogy akkor kapjon más állást egy nagyobb városban, ahová a felesége nem követte, mert az gyógyszerész volt, és saját gyógyszertáruk vol a kisebb városban...

2023. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Egy átlag ember 25 felett, amikor lassul az anyagcsere, fél kilót hízik évente,"


Már aki, közel sem mindenki.

EZ meg egyébként is baromság. AKkor 60 éves korára mindenki 90 kiló körül van? XD

2023. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!