Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik a farkuk miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a farkuk miatt nem ismerkedtek! Ezeket próbáltátok már?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezek az én kérdéseim, mert én is emiatt nem ismerkedek. A párkapcsolat, család, normális szexuális élet, a szerelem és a boldogság esélyéről már lemondtam. Most a linkelt kérdésekben lévő változáson dolgozok. Ti nem próbáltatok hasonlót?


2023. aug. 5. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:

#50

Az is egy megoldás.

2023. aug. 16. 09:07
 52/89 anonim ***** válasza:
92%

Ez a dickcel olyan istentelenül, kegyetlenül sötét...

Nincs az az éjszaka...

Írhatnátok neki bármit, akkor sem hinné el ha a jóisten magyarázná el neki, úgyhogy felesleges vele vitázni

2023. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a kérdező menthetetlen. Kiírja ugyanazt többször, másképp megfogalmazva, meg csak siránkozik.
2023. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy már régről ismerem itt: Nekem is akkora a szerszám mint neki, aztán akármit írtam neki az volt a lényeg hogy a nők úgyis csak hazudnak meg megjátszották, mert az igenis kicsi. Aztán hogy egy anonim oldalon is sokan nők is megerősítik hogy nem vészes és lehet fantasztikus vele a szex, és cáfolja úgy hogy ő az akinek szűz férfiként erről fogalma sincsen egészen fenomenális!

Gondolom ezt hívják beteges téveszmének. Van alapja, de közel sem igaz mert erősen túlzó.

Felnagyítja a problémát akkorára hogy az áthidalhatatlannak tűnjön, miközben ugye jól tudjuk hogy nem az. Pszihológiai eset az biztos

Vagy inkább pszihiátriai

2023. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:

#52

Köszi az önjellemzést.


#53

Sőt! Még a válaszokat is én írom. A tiédet is, mert ugye csak én vagyok a gyakorin.


#54

Semmit nem tudsz rólam, sose beszéltünk. További jó hazudozást!


Majd olvassatok a témában vagy beszéljetek erről nőkkel.

2023. aug. 16. 19:04
 56/89 anonim ***** válasza:
88%

"Majd olvassatok a témában vagy beszéljetek erről nőkkel."

Baszki itt nőkkel is beszélsz!

Szerinted a gyakorin, vagy a gyk ezen kérdésébe csak férfi szólhat bele?

Teneked kéne egy szakember akivel beszélgethetsz mert ezt csak az tudná kezelni

2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 A kérdező kommentje:

#56

Olvasd el újra. Azért, mert felszopkodjátok egymás százalékát, nem lesz igazabb.

2023. aug. 16. 19:53
 58/89 anonim ***** válasza:
88%
Nem a farkad méreteivel van baj, hanem a stílusoddal. "felszopkodjátok"? Ez milyen szó? NE csodálkozz hogy nincs senkid ilyen szóhasználattal, meg ilyen makacssággal.
2023. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
82%

Minek tettél fel kérdést, ha nagy ívben szarsz arra, amit mások mondanak, tanácsolnak? Nem rosszból tették, segíteni akarnak.

És NŐ vagyok, mielőtt belém kötnél. Szerintem sem a mérettel van a baj, de úgyse hiszed el.

2023. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 A kérdező kommentje:

#58

Aki normális velem, azzal én is az vagyok. Kedvelni szoktak az emberek. Nem csodálkozok, hogy nincs senkim, mert nem is keresek. Nem mindenki képtelen egyedül lenni.


#59

Én is nő vagyok... Olvastad a kérdést? Amúgy engem se a méretem zavar a legjobban, hanem az, hogy másfél éve vak vagyok. Akkor nem csak az itteni hülyeségeket tudnám olvasni.

2023. aug. 17. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!