Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú hölgyeknek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú hölgyeknek melyik társkeresőn érdemes ismerkedni komoly szándékkal?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék segíteni párt találni. Már évek óta elvált, azóta nincs senkije, magányos, bár jól titkolja.

45-65 evés, igényes férfiak lennének ideálisak számára. Vannak ilyen jellegű, középkorúaknak szóló társkeresők? Valakinek van ebben tapasztalata?



2023. júl. 31. 08:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
45-65 nagyon tág meghatározás. Ha még mondjuk 50 éves, akkor egy 65 éves öreg lesz hozzá. Ha már 55+, akkor a 45 éves férfiak lesznek nagyon fiatalok hozzá. 45 és 65 az én szememben nem egy korosztály. A 45 középkorú, a 65 már inkább időskorú.
2023. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor ezt másképp gondoljuk. Bár lényegtelen. Majd anya is és a férfiak is eldöntik külön, hány évessel akarnak ismerkedni. A kérdésre ez szinten nem válasz 🤷‍♂️
2023. aug. 1. 10:20
 23/25 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne mennyi idős a kedves mama ugyanis a 45-65 tényleg nem egy korosztály. Én 43 vagyok, a nagyobbik fiam is csak 11 de simán lehetne egy ilyen kotnyeles húszévesem ha korán kezdem. Nekem szóba se jöhetne nemhogy hatvanas de ötvenes se. A második férjem fiatalabb is nálam.


Ha "érett, felnőtt, független férfi" kell neki ahogy írod, akkor miért veszed bele nagypapikorúakat akiknek lassan már csak kiszolgálószemélyzet és ápolónő kell?

2023. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem most mindegy is az életkor, azt majd az anyuka eldönti.

Ahogy egy előttem író mondta, most jelenleg az elittárs, és a randivonal a két legjobb.

Az életkor az meg egy elég érdekes dolog 40-60 között.


Egyértelmű, hogy 30 körül még mindenki jól néz ki. Ott még pikk-pakk megy a társkeri.

Viszont. Én 57 éves férfiként szintén egy komoky kapcsolatot keresek, és a randijaim elég furcsán alakulnak.


Bár nem volt sok, de érdekes a tapasztalat. Találkoztam már olyan 55 éves nővel, aki nagyon jól nézett ki. De találkoztam olyan 45 évessel, akiről azt hittem, hogy az anyukám jött el a randira.

Úgyhogy itt az életkor nem minden. Férfiaknál ugyanez van. Van férfi, aki 50-55 körül is sármos, jó megjelenésű.

Van, aki 40 fölött lerobban.

Sokat számít a sport, a mozgás, az egészségesebb életmód, iszogatás, dohányzás, egyebek.

2023. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Túracsoportokban Facebook
2023. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!