Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet,hogy egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy egész életemben egyedül maradok?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok,és soha nem volt semmilyen kapcsolatom.

A csókig sem jutottam el,nem is érdeklődtek irántam soha komolyabban.

Általában nehezen is teremtek kapcsolatot,nincsenek barátaim,így az azon keresztüli ismerkedés sem opció.

Kisvárosban is élek,messze a fővárostól,így ez sem növeli az esélyeimet.

Ráadásul a szexet sem igénylem szinte egyáltalán...a korombeliek többsége meg már esküszik,családot alapít...van ilyen,hogy valaki a szó szoros értelemben egyedül marad örökre? 24/N



2023. júl. 26. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet
2023. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Csak a maguknakvalok maradnak egyedul. Te osszejonnelagaddal, ha ferfi lennel? Ha nem, akkor miert nem?
2023. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nőként, ha aktívan keresnél párt, akkor szinte biztos, hogy találnál.
2023. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Biztos nőként találnál párt magadnak. Lehet h ott helyben nem, de ha van rá igényed akkor menni kell a nagy város felé. Ha nincs rá igényed akkor nagyon valószínű h egyedül maradsz.

Az se baj ha nincs igényed a szexre, én se nagyon, nagyon ügyes kezem van 😅😅 De azért hiányzik az ölelés a puszik, a mély beszélgetések, kézfogás stb.

Sajnos én is magamnak való vagyok, nehezen is ismerkedem.

Ha úgy érzed, a külsődön kell változtatnod, akkor pedig hajrá, csak akarás kérdése.

2023. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem fogsz egyedül maradni. Mindenkinek megvan a párja a világon és mindenki a saját ideje szerint éli le az életét. Lehet, hogy az a valaki, akit a sors neked szánt a mai napon belép az életedbe. Előbb vagy utóbb eljön a te időd is.

Tarts ki sorstársam!

2023. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

- Hát neked meg mi? Tojás?

- Tulajdonképpen kapilláris.

- Te már EU-konform.

2023. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Csak akkor ha:


- maradsz a kicsike városban és nem mész sehová

- ebben a kicsi városban fogsz dolgozni is

- rá sem nézel férfiakra és valóban abszolút nem fog érdekelni soha a szex, ez látszódni fog és taszító leszel

- ha nem mész fel társkeresőre sem

- és ha mindezek mellett dagadt vagy

2023. júl. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2023. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Mindenre megvan az esély. Lehet úgy maradsz egyedül a végén hogy időközben talàlsz valakit. Felesleges ilyeneken agyalni elég akkor ha benne vagy a helyzetben
2023. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexelj párszor, majd rájössz, milyen jó dolog ;)
2023. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!