Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön élő férfiak! Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő férfiak! Valóban sokkal jobb a társkeresési piac odakint már mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most nem azokra gondolok, akik kimennek fél évre Németországba munkásszállóba pénzt gyűjteni, hanem azokra akik tényleg kiköltöztek. Mert sok olyan van, hogy aki egyébként itthon se volt sikeres egyáltalán a nőknél tehát nem jó pasi alapból, erre meg még csodálkozik is hogy munkásszállós vendégmunkásként nem vevők rá az echte Müncheni nők. Tehát ne ilyen hülyeségek alapján ítéljük meg a piacot, hanem effektíve.

Mert nekem egyre több olyan ismerősöm van, aki itthon még randit sem tudott összehozni, Németországban meg heti szinten hozza össze a randikat társkeresőről, igaz nem német meg magyar nőkkel hanem pl. brazil, dél-koreai, orosz, indiai, észak-makedón stb. nőkkel. De azok is hús vér nők ugyanúgy, és azokból állítólag sok van és nyitottak. Itthon meg az a baj, hogy egyszerűen nincs kínálat már nőkből egyszerűen, nincsenek szingli nők. Vagy ha vannak is, akkor minden ujjukra jut 10 szingli pasi.


Igaz hogy külföldön, mármint Nyugat-Európában sokkal jobb a piac? Van női kínálat is, ha nem is az echte árjákból, de bevándorló nők közül bőven válogathat egy átlagos pasi is?


2023. júl. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Látszik, hogy szombat van, és otthon irigykedtek. Menjetek már bulizni vagy valami.
2023. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Dániába kell menni, ott rondák az emberek. Egy közepes magyar nő vagy férfi ott már szépnek számít.
2023. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

én csak sokat vagyok Ausztriában, és Csehországban. Mivel igénytelen és kövér ronda pasi vagyok nincsen sikerem ott sem.


Szólva aki nem tesz semmit magával az ott sem fog magának nőt szeretni.

2023. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es

Mégis hova a fenébe menjek bulizni? Itt vagyok Csodapesten és qrvára nem járnak bulizni nők, legfeljebb részeg kanokkal tudnék ismerkedni.

2023. júl. 22. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Pont a reszeg kanok miatt nem karnak.

Ha bulizni akarok akkor ne nyomuljon mar ott 3-5 idetlenke. Tancolni es baratnokkel lemnek el. Nem ismerkedniegyek.

Na ezert szoktunk le a bulizasrol

2023. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Ugyanezt szoktam látni, ráadásul a sok magyar kan mellé külföldről is ide özönlenek, mivel az angol *pill streameken is Magyarországot reklámozzák.
2023. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!