Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Magyarországon miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért nincs szinte sehol kétszemélyes takaró? Miért nem az terjedt el? Szerintetek nem jobb egy nagy alatt osszebújni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pl. más a hőigényünk. Ő be van takarózva, én meg nem. :)
2018. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintetek nem jobb egy nagy alatt osszebújni?"


De, sőt, tudok valamit, amit még annál is jobb csinálni :D

2018. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az egyszemélyes is nagy.
2018. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden lakberendezési boltban van már itthon is, de a kezdeti lila köd után már nem praktikus közös takaró alatt kucorogni :) Egyikük mindig jobban rúgkapál vagy mocorog vagy éppen fázik és elszedi a másikra eső részt is.
2018. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

mi közös alatt alszunk, de csak hajnalfelé bújunk.


amúgy a jyskben vettük.

2018. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
van. pl ikea...
2018. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, tudom, hogy lehet venni, nekünk is az van itthon, úgy értettem, hogy hotelekben, panziókban, vendégségben sehol nincs, és ha baráti körben felmerült a téma, mindig olyasmi válaszokat kaptunk, hogy persze, amikor összejöttek a kanapén is jó volt összebújni, de hosszútávon kell a kényelem. Tehát biztos tőlünk nyugatra mindenki egész életében szarul alszik. :D
2018. szept. 20. 07:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, ha olyan van a szállodában akkor kérek külön.

Én magam alá gyűröm, párom meg télen-nyáron nyakig be van takarózva :D

2018. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van, de egy telet aludtunk alatta (eredeti kacsatoll, baromi vastag). Nekem nehéz, a páromnak pedig túl meleg. Ha elfordultunk egymástól, akkor maradt egy kis rés köztünk, ahol beszökött a hideg levegő és fázott a derekam.

Szóval az amúgy elég értékesnek nevezhető paplanunk, amire nagyon vágytunk az elején, már 2 éve az ágyneműtartóban pihen.

Mivel teljesen más a takarózási igényünk, ezért ha olyan szállodába megyünk külföldön, ahol ez a "divat", mindig kérünk mégegy takarót.

Egyébként turista helyeken többnyire be is készítenek mindig legalább a szekrénybe mégegyet.

2018. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan hol is láttad te elterjedve ezt a takarót, hogy Magyarországon hiányolod?
2018. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!