Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Magyarországon miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért nincs szinte sehol kétszemélyes takaró? Miért nem az terjedt el? Szerintetek nem jobb egy nagy alatt osszebújni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk nem a kérdező vagyok, de sokat járok külföldön. Többek között a ciprusi, spanyol, görög és svéd szálláshelyünkön is csak egy takaró járt az ágyhoz, de a jó múltkor Prágában a dupla ágyon is csak egy nagy takaró volt.

Én kifejezetten nem szeretem.

2018. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem a "saját" takarót. Tök rom sí összebújni, de mi ezt alvás előtt, félálomban megtesszük, aztán mindenki a saját tempójában. Én általában sokáig fent vagyok, filmezek, játszok, míg a párom már negyed óra m]úlva horkol. Ő lerúgja a takarót, én "magam alá gyűrögetős" vagyok. Nekem kell a saját takaró. Ettől még imádom a bújást.
2018. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a közös takarót , alvas közben meg utalok össze bújni nem tudok úgy aludni. Idegesitene hogy ereznem h állandóan rángatja a másik a takarót

Szeretem az önálló saját takarom ami csak az enyem

N24

2018. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Két külön takarónk van. Ha összebújunk, elférünk egy alatt, ha lehúzza rólam, ott a sajátom. Ha télen jobban kell, akkor félig egymásra terítjük a két takarót, így kellően be lehet kuckózni. Szerintem ez teljesen jó, jobban variálható, mint a közös nagy takaró.
2018. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat..

Rengeteg helyen lehet kapni egy személyes helyett két szemelyes tanárokat... Ki milyet szeretne. Másrészt véleményem szerint nem, nem jobb egy nagy takaró. Egyrészt nem alszunk összebújva, csak lefekvéskor és ébredéskor bújunk össze egy kis időre. Másrészt én fázósabb vagyok mint a párom, ő még simán takaró nélkül alszik míg én már nem.

2018. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekunk kozos van de mikor fordulok akkor letantom rola a takarot tehat annyira nem praktikus
2018. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!