Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ismerkedésnél,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ismerkedésnél,ha 29 éves létemre a szüleimmel élek,de csak azért hogy saját lakást tudjak venni?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki 22 éves és át jönne hozzánk.

Mennyire gáz hogy együtt élek a szüleimmel?


2023. júl. 19. 19:12
1 2
 1/20 anonim válasza:
17%

Neki nem tudom mennyire gáz, de nálam kizáró ok. 24L

Egyébként tudja vagy majd ha átmegy akkor szembesül vele?

2023. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
22 éves koromra mar volt lakásom...
2023. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Évtizedekig albérletben lakni és kidobni egy lakás árát, na az a gàz.
2023. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tudja,írtam neki

De van munkám főnök beosztásban vagyok

Van saját kocsim

2023. júl. 19. 19:23
 5/20 A kérdező kommentje:

Szüleimnek saját házában lakunk

Kicsit kellemetlenül érzem magam hogy a lányt elhivtam magamhoz

Harmadjára találkozunk

2023. júl. 19. 19:24
 6/20 anonim válasza:
67%
Szerintem attól a lánytól aki elvárja hogy legyen saját házad attól te is elvárhatod ezt ... Nem gáz nem mindenki születik úgy hogy aa feneke alá raknak mindent Én mit szóljak egy idősek vagyunk még egy hónapig, és én anyámmal vetem felesbe házat és együtt élünk?
2023. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha a lányt ez nem zavarja, akkor hívd, majd mindketten hozzászoktok a helyzethez.


Máskülönben azt gondolom, hogy az az elvárás, hogy mindenkinek saját lakás (kb olyan 40 m2 lyuk, mint amiket az elmúlt években építenek) meg autó meg minden legyen, egy kicsit luxus a kereseteket tekintve, és talán alább kellene hagyni ezekből az igényekből! Lehet együtt élni, csak egy kicsit alkalmazkodni kellene a másikhoz, de amilyen emberek ma már vannak, mindenki k.va okos meg osztja az észt, és erre képtelenek. Akkor esetleg majd boldogabbak lesztek, ha a nyakatokba vesztek 15-19% THM-mel egy valag hitelt, ami nyugdíjas korotokban jár le? Ja, de várjál, nyaralni is el kell menni minden évben! Ezt majdnem elfelejtettem. Szóval kinek mi a kizáró ok, aztán lehet egyedül maradni. (Bocs, kérdező, ez a kifakadás nem neked szólt.)

2023. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Hasonló szituban voltam én is évekig, de szerencsére mindegyik akkori páromnak és leendőbeli barátnőmnek volt saját lakása/albérlete. :D
2023. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

"főnök beosztásban vagyok"


...

2023. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

"Lehet együtt élni, csak egy kicsit alkalmazkodni kellene a másikhoz"


Hol? Anyukánál?

2023. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!