Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb méretű nők csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb méretű nők csak akkor vesztek figyelembe ha az én tömegem is nagy lesz?

Figyelt kérdés

Tetszenek a nagyobb darab, "amazon" nők. Akiknek van tekintélye. Egy 50 kg-s nőre nem tudnék felnézni a kapcsolatban, vagyis úgy mondom hogy partnernek sem tudnám elképzelni. Gyereket sem szívesen csinálnék ilyen kicsi nőnek. Kislányosak, majd ha lesz gyerekem ő lehet kislányos.

Olyan nőt képzelek el magam mellé mint Cara Dune.

Viszont én saját magamon nem foglalkoztam ilyennel, voltam zsírosabb és vékonyabb is, de most kifejezetten a vékony irányba billentem át. Sokat melózok és nem figyeltem a kajára sem. Ha híznék akkor jobbak lennének az esélyeim? Eddig bizonyos egészségügyi okok miatt amúgy sem akartam egy bizonyos kg felé menni, de mostmár úgy gondolom ha ez az ára hát legyen.


Tudom, hogy lesznek olyan válaszok hogy ATM, bankautómata, autó, meg a pénz a lényeg... hagyjuk. Nagy f*sz kell a nőknek és egy jó pasi ;)



2023. júl. 13. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz a kitalált karakterhez inkább egy izmosra gyúrt szálkás férfi illene.
2023. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, természetesen izomra gondoltam.

De én nem vagyok annyira hiú hogy lejárjak ezért konditerembe, mégis ha ezt az eszmefuttatást végignézzük akkor csak a javamat szolgálja ha egy olyan nő lenne az oldalamon aki fizikálisan is tetszik, vonzó.

2023. júl. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagydarab nö vagyok, nos igen a nagyobb férfiak jönnek be macis vagy izmos. Ennek ellenére mindig betalàltak a vékonyabbak kisebbek... 😭
2023. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén függő
2023. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem! Egyénfüggő.

Én nagyobb vagyok és kimondottan a vékony, illetve normál pasik jönnek be.

2023. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!