Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntöttem, hogy nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy nemet mondtam, szerintetek sem működhetne ilyen különbségekkel párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, tök jól elvoltunk, randin tök jól éreztük magunkat és ő szeretett volna még folytatást de mondtam neki hogy szerintem így ez nem működne. A nő szerintem tökösebb, mint én tanultabb is több diploma, Phd, egyetemen tanít, így egzisztenciálisan is sokkal jobban áll, jó autó, jó ingatlan, én nettó 270.000 Ft ot keresek, öreg 20 éves Skodám van.... ennyi
2023. júl. 8. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Jol erzed, nem vagytok egy szinten. Az eleje izgi, de utana csunyan elo fognak jonni a kulonbsegek. Egyszerre fog erni megfelelesi kenyszer onmagadtol, hogy kmopenzald a kulonbseget es egyszerre lesz elvaras, hogy ne legyel papucs. Komoly, tudatos, intelligens ferfinak is kihivas, hogy kezelni birja az ezzel jaro stresszfaktort. Te nem fogod megtalalni a helyed ebben a kapcsolatban. Nem veletlenul menekul a ferfiak tobbsege olyan kapcsolatbol, ahol kevesebbet keres a nonel. A ferfi ego ezt nem birja hosszu tavon, megalkuvasnak szamit. Bar vannak ellenpeldak szeo szammal, de ott is befigyel a papucs. A kasztrendszer ujraepul a modern korban szerte a vilagban, csak most a diploma es a keresetek menten. Ezert is irja mindenki, hogy a sajat szinteden keresgelj, ott jobbak az eselyeid.
2023. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem írtál semmit arról, hogy ti ketten valóban hogy rezontáltatok... Ha te ezt gondolod már 0. lépésben, akkor oké, offold le. De mibe telt volna megvárni, hogy mi sül ki belőle, ha mindketten jól érzitek magatokat, és mindkettőtöknek oké a helyzet? Ha neked elfogadhatatlan valamiért... oké.
2023. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jól döntöttél. Csak akkor derült volna ki, hogy mennyire jó együtt, ha adtál volna esélyt. A mi lett volna ha érzés rosszabb, mint tudni, hogy nem működött.
2023. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Baszkikám, ez Magyarország, itt PhD-vel sem keresel milliókat...

Ha magabiztos, tökös és jóképű faszi vagy, akkor nedvesedni fog a csaj bugyija akkor is, ha a Skodádból szállsz ki.

2023. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó, a többseg arról panaszkodik hogy milyen igenyesek a nők, hogy 1 milla alatt szóba se allnak senkivel. Erre jön egy ilyen aki intelligens, tanult, es rohadtul nem erdekli a kereset, erre a férfi esélyt sem adva elmenekül.

Egyrészt phd-val se lesz valaki milliomos, másrészt az intelligencia, a személyiseg meg főleg nincs végzettseghez kötve. Vagyis simán működhet egy dr és egy csak érettségizett között is.

Tény hogy eselyesebb a jo kapcsolat 2 hasonló vegzettsegű, keresetű ember között, de ha ezen kivül minden mas passzol, akkor működhet enélkül is.


Az a baj neked egy ilyentől egyből komplexusod lett, igy viszont nem tudna működni hogy teged ez mar első pillanattól fusztrál.

2023. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

A kisebbségi komplexusos férfi, aki úgy érzi, hogy ő "kevesebb", mint a nő, előbb-utóbb a komplexusaival megmérgezi a kapcsolatot, gyakran megalázza, vagy rosszul bánik a nővel, csak hogy ideig-óráig nyeregben érezze magát, szóval jól tetted, hogy el se kezdted.


Nem azzal van a baj, hogy kevesebbet keresel vagy mi a munkád, hanem hogy ebből neked koplexusod van, és ez a kisebbségi érzed az egy férfinél, amitől nem lesz belőle jó partner.

2023. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerősöm aki egyetemen tanít és phd-ja van. Hát nincs eleresztve anyagilag. Szóval szerintem emiatt hülyeség volt lekoptatni.

26N

2023. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van a válaszadóknak, én is most fogom letenni a doktori disszertációmat a következő félévben, és az egyetemen a nagy többség bizony nem keres jól a piaci viszonyokhoz képest. Ezt már a dolgozókra is kell érteni (tanársegédektől kezdve, ami a phd utáni szint), mert ugye a phd-sek még csak hallgatói státuszban vannak. A PhD-sek meg aztán pláne nem (2 évig 140 ezer, 2 év után 180 ezer nettó az ösztöndíj, a képzés maga 4 éves). Az az igazság, hogy anyagilag nem éri meg phd-zni Magyarországon, csak ha elkötelezett az ember, oktató és kutató szeretne lenni élete során.
2023. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. De neki jogból van Phd és ügyvéd
2023. júl. 9. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már valószínűleg elszúrtad.

Sokat tanulhattál volna Tőle, fejlődhettél volna mellette.

2023. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!