Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy 24 éves lánnyal akinek 2 gyereke van?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%
Azért fontos, hogy két apától van e, mert így ez sok mindent elmond arról, mennyire vagy felelősségteljes, mennyire vagy jó emberismerő, mert ez így baromira úgy néz ki, hogy 18 évesen szultel bele a vakvilágba.
2023. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyerek a taszító tényező, mármint hogy másé. Az, hogy 24 éves vagy csak egy dolog. Hülye lennék én más gyerekét nevelni...
2023. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen már két gyerek két apától, ős újra szingli? Aki ennyi ésszel él, attól mit akarhat normális ember? Kb azt feltételezném, hoyg széttett lábbal rohangál, és ész nélkül fial a vakvilágba, és akármennyire jó bőr, én még arra se használnám, dupla kotonnal sem; a fene tudja, miként születtek azok a gyerekek is, milyen céllal. Ilyen háttérrel tuti nem atomfizikus, vezető beosztású dolgozó, szóval vigyázni kell vele, hogy csak eltartót keres, egy palimadarat. Kb ezt gondolnám róla, és kellene a halálnak.
2023. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem pót apát keres a gyerekeknek
2023. júl. 2. 08:53
 25/29 anonim ***** válasza:
20%

1 én ronda vagyok szóval ha esélyem lenne rá igen össze

2 ha elég normális jó személyiséggel csak rossz pasikat fogott ki

3 régen prosti volt de meg akar változni önmagáért és a gyerekekért sőt meg is változott rendes meló stb.

2023. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha balesetben / betegségben halt meg az apjuk, max akkor. Amúgy nem.
2023. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem tom, te össze jönnél velem?
2023. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha balesetben / betegségben halt meg az apjuk, max akkor. Amúgy nem."

Hát én ezt megfontolnám!

Ha mindkét párja így halt meg mellette, akkor ha kedves az életem menekülnék egy ilyen nő elől!

Amúgy kívánom kérdező hogy boldog légy és megtaláld a 3. szerencsétlent is aki felcsinálhat téged. Mert hát a boldogságot te is megérdemled!

2023. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerekek...
2023. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!