Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lennétek a párja egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek a párja egy olyan embernek aki nyaktól lefelé teljesen lebénult?

Figyelt kérdés
Akinek a kognitív képességei normálisak, viszont mozogni egyáltalán nem tud.

2023. jún. 25. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Van egy ilyen páros Shane Bucraw és Hannah Heil(nem biztos, hogy jól írtam a nevüket) a csaj már így ismerte meg a neten. Épp lombikoznak.
2023. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom más hogy van vele, de ha az én párom járna így, attól még ugyanúgy vonzódnék hozzá szexuálisan mint előtte, lehet még kissé izgatna is az állapota.


"Mégis hogy oldható meg a szex egy nyaktól lefelé teljesen béna emberrel???"


Férfi esetében elektromos impulzussal előidézhető merevedés, ejakuláció (érezni igaz nem érezne belőle semmit). Kómában lévő betegeknél is alkalmazzák ezt úgy tudom.

2023. jún. 25. 21:48
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

#12 beteg állat vagy ha izgatna az hogy a társad lebénult és kiszolgáltatott.

Na megyek hányni. Gondolhattam volna hogy egy betegagyú fétises kérdése volt ez (is).

2023. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
"Miért választják manapság a nők az egyedüllétet a kapcsolat helyett?"
2023. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván direktbe nem keresnék egy ilyen párkapcsolatot, de sosem lehet tudni, mit hoz az élet és kibe szeret bele az ember. Igazából nyilván több idő ebben az esetben a szerelem kialakulása, de nem kizárt. Igazából, ha ápolt, lehetőségeihez képest ad magára. Esetleg okos, vagy jó humorú, vagy próbál kisebb célokat kitűzni maga elé... egyszóval nem hagyja el magát. Most már vannak speciális segédeszközök, amik ha nem is oldják meg a problémát, de élhetőbbé teszik ezeknek ez embereknek az életet.

Én ismertem egy ilyen hölgyet. Ő mindennap megkérte az ápolóját, hogy fésülje. Néha enyhe sminket is kért,illetve utcára nagyon csinos öltözött.

Egy speciális eszköz segítségével tudta kezelni a laptopot. Számtalan E-learning képzésen vett részt, vagyis képezte magát. Egyetem és így szerzett diplomát kérvényezte, hogy szóban vizsgázon az egyetem pedig gond nélkül elfogadta. Nem hagyta el magát sok ép megirigyelhetné a kitartását és szorgalmát.

Az már más kérdés, hogy párkapcsolatra kevés az esély, illetve akkor megvalósítható, ha valaki ápolja. Mert ha a párkapcsolat átlép ápoló-ápolt viszonyba az probléma.

Viszont az vitethatatlan, hogy bele lehet szeretni és értékes ember némelyik.

Nem zárnám ki a lehetőségét egy férfival ilyen esetben.

2023. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

12

Na és ennek mégis mi értelme lenne? A pasi nem érez semmit, nekem meg húszszor macerásabb, mint masztizni egyet.

2023. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

#12

Izgatna az állapota??? Te vagy a beteg, nem kicsit. Ez is valami fétis?


Kómában levőknél is alkalmazzák? Akkor te még egy kómással is megdugnád magad?

2023. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy. Neked mindez egy fétis, amit ki szeretnél használni valószínűleg azért, mert normális bér nem áll le veled.
2023. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
#18 Kill Bill első része megvan? Lehet ennek a rajongója a kérdező. Remélem úgy jár egyszer mint Uma Thurman kómás testére vágyó utolsó megerőszakolója ahol a nő már felébredt 😎
2023. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha en lebenulnek, elni sem lenne kedvem. Surgossen kernek eutanaziat
2023. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!