Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Aki vonattal bejárná velem az egész országot.
2023. jún. 21. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
És nem véletlen a feltett kérdés sem. Ki az a lúzer aki körbetömegközlekedi Magyarországot? Homlessek esetleg.
2023. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

ma 14:36

ma 17:24


Én pl kocsiba szédülök és hányingerem van,szóval nállam ez kilöve..

2023. jún. 21. 17:40
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 17:26


Az emberek mindre kaphatók,már az űrben is volt aki vett sirhelyett magának..

2023. jún. 21. 17:42
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Én imádok vonatozni! Bár utálom, hogy állandóan késik.
2023. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező szerintem vegyél egy kocsit azt irány.

Vagy oszkározzatok, mégsem olyan büdi mint a vonat, busz stb.

2023. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12# ezt mondjuk meg tudom érteni.

De ez azért van mert nem vagy hozzászokva.

2023. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%

Jaj, aki itt osztja az észt, hogy ilyenre biztos nincs vevő nő, az konkrétan nem látott még fiatalokat.

Egyetemistaként felültünk a távolsági buszra és kimentünk Prágába csapatni egy hétre. Egy koedukált 8 fős motelszobában száltunk meg fiúklányok vegyesen (ok, ezér tkoedukált:D) Egy estére egy teljesen idegen arc is benézett mert ugye nem privát szobáról van szó, mi meg csak 6an voltunk.


Németország, HOllandia, Franciaország, London, Krakkó, Varsó, Wroclaw, Románia, HOrvátország, Szlovénia mind-mind busszal vagy vonattal.


Bécs, Pozsony vonattal a mai napig rendszeres.


Fiatalok vagyunk, nem zavar ha valami nem összkomfortos. A boomerek hozzák csak a 8 bőröndnyi szarjukat, amiből 2ben csak gyógyszer van. Addig a fiatalok utazgatnak és annyi.

2023. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!