Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni diplomás közgazdász vagy OKJ mérlegképes könyvelői végzetségű nőkkel?

Figyelt kérdés

Elvárások:

-közgazdász (csak pénzügy és számvitel, menedzment és marketing stb irányú szakok kizáró ok) vagy OKJ mérlegképes könyvelő végzettség

-170-180 cm

-legyen kedves

-legyen házias és szeressen főzni



2023. jún. 19. 18:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Félreértitek az egészet. Valakit a sport, a jövőbeli páromat a számvitel kötne össze.
2023. jún. 19. 20:52
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benned más?
2023. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Itt mire gondolsz? Nem csak számviteli dolgokról tudnánk beszélgetni.
2023. jún. 19. 21:15
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért fontos a munka? Aki munkán kívül könyvelésről akarna nekem pofázni, azt hamar leépíteném.
2023. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
De miért? Olyan szuper amikor két ember a szakmában is megérti egymást.
2023. jún. 19. 21:21
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
De qrva unalmas.
2023. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Te most trollkodsz? Egész nap a számokat bújom, hónap végéről ne is beszéljünk, meg a bevallásokról. Ha otthon is erről a monoton sz@rságról kellene dumálnom, kiégnék. Az egy dolog, hogy az ember szereti a munkáját, de a számvitel nem valami rák elleni kutató munka, hogy órákig lehessen róla csevegni. Olykor ha változtatások vannak, új szabályozások, arról még igen. De ezen kívül mégis mit akarsz róla beszélgetni? Este könyvelgessünk együtt a teszt programban, vagy mi? Hű, de romantikus.
2023. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt akár troll kérdés akár nem. A megoldás is egyszerű: olyan helyen, ahol sok könyvelő dolgozik együtt. Semmi kínos nincs a munkahelyen való ismerkedésben, ha nem akartok együtt mutatkozni, ne egy időben jártatok irodába, aztán át lehet menni más csapatba, vagy céghez is. Nekem csak multis tapasztalatom van és általában elég nívós társaság gyűlik össze ilyen csapatokban. El tudnám képzelni hogy a következő barátnőm pénzügy-számviteles legyen. Nem azért, hogy a számvitelről beszzélgessünk hanem hogy bàrmiről, akàr munka akár a világ dolgai tudjunk egy bizonyos színvonalon beszélgetni.

A big4-os emberektől viszont óvakodok.

2023. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen szerepjtszom és azt vettem észre, hogy a karakteralkotásnál van egy hiba amit a gyakorlatlan vagy felszínes játékosok rendszeresen elkövetnek. Indítanak egy pl harcos karaktert és az egész karakter arról szól, hogy.... harcol. Szabadidejében a kardját élezi vagy gyakorol, esetleg a felszerelését fejlesztgeti. A harchoz hozzá tud szólni, de semmi egyébhez.

Ezt hívjuk egypixeles karakternek, mert gyakorlatilag egyvalamit tud és annyi, nem hasonlít egy igazi emberre.

Nnnna, a kérdező is ilyen egypixeles karakter. Ő a könyvelő és szabadidejébne is könyvelő és ha alszik, valószínűleg akkor is könyvel ő.

Rohadt unalmas.

2023. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
69%
Tehát aki nem közgazdász, az nem értelmes ? Wow, ilyet sem olvastam még :D
2023. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!