Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 168 cm férfi alacsonynak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm férfi alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
Mindig csúfoltak ezzel. Lehet így insta modell barátnőm? Van egy kis pocakom is.
2023. jún. 15. 14:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Idióta
2023. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
Törpe szint
2023. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
41%

Alacsony vagy, de ha egy nő belédszeret, akkor nem fogja érdekelni, mekkora vagy.

Magasaknak könnyebb, de neked is sikerülhet.

Kivétel, ha egy megkeseredett, irigy kreténné válsz a fóbiád miatt, mert akkor valóban nem lesz esélyed.

Legyél jófej, és lesz nő, aki boldog lesz veled.

2023. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok, de soha nem volt belőle hátrányom, sosem volt problémám a nőknél.

Mi is poénkodtunk a haverokkal ezen gyerekkorom óta és ma is felnőtt fejjel. Én is poénkodok ezzel magamra vetítve, de szerintem tudni kell magán is nevetni az embernek. El kell fogadni és kész. Illetve tudni, hogy vélhetően egy 190 centis nő nem lesz a feleséged bár láttunk már példát erre.

Egy szó, mint száz, szerintem semmi gond azzal, ha valaki alacsonyabb, de tudni kell azt is mivel jár ez.


Insta sztár részére nem tudok mit mondani...ez tényleg nívó? Vagy cél?

Fogadd el magad, élj a realitásban és ne a virtuális világban.


38/F

2023. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

23. Istenem, csak ne hazudnál...


Persze, MINDEN jófej alacsony férfi mellé kerül egy barátnő és MINDEN megkeseredett és irigy mellé nem. Csak ezen múlik...


Véletlenül sem azért lesz valaki megkeseredett és irigy, mert olyan bántások érik az életben folyamatosan gyerekkorától kezdve, amit rengeteg másik ember egyszerűen képtelen a kis agyával elképzelni, mert őt soha még csak hasonló szinten sem érték bántások az életben.

2023. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

25-ös, pont ilyen emberről írtam, mint te. Nektek nem lesz párotok, mert így gondolkoztok.

Az, hogy gyerekkorodban sérelem ért, az sajnálatos. De a te esetedben akkor is lenne kifogás, ha 190 centi lennél.

2023. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26.


Mondjuk annyiban igaza van, hogy lehetsz te akármilyen vidámkodó poénok mestere meg Mr.Pozitívság, ha mellé ronda vagy és szegény. Az alacsonyság mondjuk tényleg csak kifogás én pl. magas vagyok, de semmivel nem vagyok előrébb, mint az alacsonyok. Csak jó őket kigúnyolni, mert vicces ahogy őrjöngenek a komplexus miatt.

2023. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen.
szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!