Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nálatok mitől számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok mitől számít egy férfi alacsonynak es kisfarkúnak?

Figyelt kérdés

Elég ha egy kicsikét magasabb nálatok? Cmt is írhattok ha van számotokra elvárás mind testmagasság mind péniszméret szempontjából.


Kritikus szempont nálatok a magasság vagy tud kompenzálni helyes arccal meg jó fizikummal, esetleg egzisztenciával a ferfi?


Ha ki tud elegíteni a számotokra kis cm-el hosszútávon megmaradtok mellette, ha minden egyéb rendben van a kapcsolatotokban, vagy azért vágytok a nagy méretre?


Lehet frusztraltnak tunok, de tapasztalatok alapjan fogalmazodott meg bennem a kerdes.


2021. nov. 29. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én azt preferálom, ha a férfi kb. velem egymagas vagy MAXIMUM 10 centivel magasabb. Ha valaki kívül esik ezen a tartományon, az már kényelmetlen. De csak emiatt sosem utasítottam el senkit, nem ettől fog függeni, hogy tudok-e hozzá vonzódni.

Mivel csak három pasival szexeltem eddig, fogalmam sincs, mi a minimum, amit élvezni tudok. Amúgy a vastagság sokkal inkább számít ebből a szempontból. A legkisebb, amivel dolgom volt, az kb 14 centi, teljesen megfelel, lehet mindent csinálni, durvulni, stb. Sokkal élvezetesebb, mint a 19,5 centis volt. Hüvelyi orgazmusom amúgy nem nagyon van, tehát egy ennél kisebb farok is jó tudna lenni valószínűleg, meg amúgy erre vannak mindenféle buli segédeszközök, ami megnöveli a méretét. Tehát, ha amúgy minden más szempontból jó vele szex, törődik velem, változatos formában, sokszor kielégít, akkor, hacsak nem mikropéniszről beszélünk, biztos nem hagynám el, maximum tényleg szereznék egy péniszköpenyt.

2021. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
185 cm alatt alacsony. 17 cm átlag farok alatt kicsi.
2021. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

163 cm vagyok, 170 alatti férfiakhoz nem tudok vonzódni, nem érzem magam nőnek mellette, illetve egy magasított cipőt sem tudok felvenni, mert akkor már magasabb vagyok. A 170 cm nem vészes, mert akkor úgy egy magasak vagyunk kb. Tehát 170 cm alatt úgy nem tudnék vonzódni. Ha 155 cm lennék, akkor nyilván más lenne a véleményem. Egyébként én bírom a magas férfiakat, törékenyebbnek/nőiesebbnek érzem magam mellette.

Pénisz méret szerintem 12cm alatt már nem az igazi.


De ezek változhatnak, ha egy olyan emberrel kerülnék szembe, aki például velem egy magas, viszont egy jóravaló, figyelmes és tisztelettudó ember. Dolgozik rendesen, ambiciózus, egészségesen él, ill. sportol valamit, szereti a macskákat és nem írtózik egy kis szőrtől, nem egy szobanövény típus, lehet vele programozni, ha úgy van, akkor a haverokkal összeülni néha iszogatni, ha még humoros is és szorult belé némi romantika, akkor nem érdekelne a magassága vagy a farokmérete.

2021. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem társkereső, de amiket felsoroltál az utolsó bekezdésedben az mind illik rám. Nem vagyok veled egy magas, de a többi mind illik rám.
2021. nov. 29. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
és te hány centi vagy kérdező?
2021. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
173
2021. nov. 29. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez olyan hülyeség, ferfiként szólok hozzá en 190cm vagyok 18centivel vagyok magasabb a kerdezönel, de lehet neki pl nagyobb intim mérete van! Ez faszsag! Ilyeneken agyalni
2021. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, itt szó sem volt arról, hogy összefügg a magasság és a farokméret, te melyik mozit nézed?
2021. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
195 és 30 centi.
2022. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!