Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szánalmasodnak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmasodnak el a férfiak mikor korosodnak? Miért kezdenek el pánikolni a huszonéves nőkre?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy tetszhet-e egy középkorú vagy idős a fiatalabbnak, ilyen van, nő és férfi is kaphat sokkal fiatalabbat is, tudom. Csak míg a nők nem hajtanak a fiatalabbakra és nem vallják, hogy őhozzájuk a huszonéves passzol max elfogadják ha bemozdul valaki rájuk, addig a férfiaknál kialakul egy ilyen meggyőződés. És aktívan próbálkoznak is a huszonéveseknél ami nagyon kínos. Valamint elkezdik gúnyolni, ócsárolni a korosztályukbeli nőket, szalonképtelen stílusban is. A nőknél ez a dolog sem jelentkezik be a korral a férfiak irányába.
2023. jún. 4. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem pánik szerintem. Nekem is nagyon tetszett egy-két huszonéves fiatal férfi esze-szíve-teste, amikor 30 végefelé jártam.

Csak amíg engem szeretőnek fogadnak el maximum, addig a férfiak egy igen kis része megteheti, hogy elveszi a fiatal nőt.

2023. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem mozdultam magamtól egyre sem.

Keresték a társaságom, mert tetszett amit csinálok, ahogy csinálom.

Hülye lennék nem élni a lehetőséggel.


47F

2023. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Csak a vagyonos része teheti meg, ez is jól mutatja mi az igazság a huszonévesen feléjük való vonzalmáról.
2023. jún. 4. 13:06
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Természetesen tudom, hogy van ilyen, írtam is. Te nem a nagy átlagot képviseled akik kétségbeesetten hajtják a fiatalokat. Már ha az igazat írtad.
2023. jún. 4. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Általánosítás 2.0


Sem én, sem a környezetemben nem ismerek olyan 40-es férfit, aki 20 éves lányokat hajtana. Azt tudom mondani, hogy mindenki azt veszi észre amit észre akar venni, meg kiben milyen és mennyi a frusztráció.

2023. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

"A nőknél ez a dolog sem jelentkezik be a korral a férfiak irányába"



Tehat nem az elviragzott hercegnok szoktak a korukbeli ferfiakra mondani, hogy fel hatot mutat a vekker....



Vagyis vice versa ez megy, nem kell csak az egyik oldalt hibaztatni....



39F incel

2023. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi nők is gúnyoljuk a velünk egykorú fèrfiakat, és szeretjük a fiatalabbakat is.
2023. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
5-ös, a legtöbb férfiben van annyi önkritika, hogy ne tegye. Ahhoz olyan külső és egzisztencia kell. Ha ez meg van, 50 körül biztos, hogy megbolondul és nem egy 40-es nőért fog dobbantani. Aki nem teszi, nos, a hűség a lehetőség hiánya...
2023. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

Nem kell hajtani őket. Csupán elfogadni a közeledésüket. Tudod mennyire cukik, mikor megkapják, és "beléd szeretnek". Sajnos egyeseket alig lehet levakarni.

2023. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!