Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Albérletben lakás hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben lakás hátrány?

Figyelt kérdés

Aki csak egy albérletben lakik 28-40 év között az nem kellendő a csinosabb nőknél?


Tegyük fel olyan 300 ezer körül keres a tag és sose fog jobb helyzetbe kerülni. Azaz később se lesz saját ingatlana. Így találhat külsőre- belsőre normális nőt? Vagy a legtöbb nőnél azonnal kuka és ambíció nélkül kaki lesz ezek tisztázása után?


2023. jún. 4. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem lenne gond. Bár nekem a 28 is idős már. Szerintem nem ciki albiban lakni. Akkor sem, ha ez örökké tart. Belátja, hogy nem lesz sajátja, önállóan él stb. Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Az én fizum úgyis háromszor ennyiről indul, tehát nem zavarna ez. Max megkérném, hogy ő maradjon otthon a gyerekekkel, ha a szülésből felépültem.

2023. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pár él albérletben...
2023. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én pl mindig a jellemet néztem és nem a vagyonát egy férfinak. Volt olyan, hogy a gazdag páromat egy csóróra cseréltem, még külsőben is rosszabb volt de szerelmes lettem. Ez van. Nem bántam meg egy percig sem.
2023. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért 30 éves korra LAZÁN össze lehet szedni egy saját lakást, manapság már annyi konstrukció meg hitel meg támogatás van, ráadásul egy max 1-2 éves bádogostanfolyam után kazán hozzád vágnak egy havi 1-2 millás fizetést, szóval akinek 30 éves korára nincs saját lakása az nagy lúzer. Ja, és kocsi is mellé természetesen.
2023. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11: "Bár nekem a 28 is idős már. "


Na tessék...:DDDD

2023. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14 🤣🤣🤣
2023. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: ne röhögjél, ezt mondta a TV meg a Zinternet is, tehát ez így van.
2023. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: A múltkor a Békemeneten is megerősítették. Egyre nagyobb a jólét, aki mást mond az Gyurcsány meg Soros kottájából játszik!
2023. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!