Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Albérletben lakás hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben lakás hátrány?

Figyelt kérdés

Aki csak egy albérletben lakik 28-40 év között az nem kellendő a csinosabb nőknél?


Tegyük fel olyan 300 ezer körül keres a tag és sose fog jobb helyzetbe kerülni. Azaz később se lesz saját ingatlana. Így találhat külsőre- belsőre normális nőt? Vagy a legtöbb nőnél azonnal kuka és ambíció nélkül kaki lesz ezek tisztázása után?


2023. jún. 4. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Off: 300-ból te hogy tudsz albérletet fizetni?
2023. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ismerős által szerzett albérlet. 70 ezret fizetek.
2023. jún. 4. 10:29
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Mondd azt, hogy 250-et fizetsz a lakásért, add hozzá a maradék fizudat = 480 nettóra jön ki, amit "keresel". Az úgy több, mint bruttó 700.

Na mit szólsz? 300-ból csináltam neked 700-at. Jobban hangzik, ugye?


(Vicceltem, amúgy teljesen mindegy, mennyir keresel, nem ezen múlik)

2023. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Hármas majdnem felháborodtam, hogy ez most komoly, de szerencsére nem :D

Kérdező nem ettől függ, nem csak ettől függ. Inkább azt mondanám, hogyha te emiatt kevesebbnem érzed magad, netán önbizalomhiányt okoz stb stb akkor az már kihathat az összmegítélésedre. Ami így közvetetten okozhat hátrányt. Úgyhogy vagy tegyél valamit, hogy változzon a helyzet, vagy egyszerűen fogadd el, hogy kutya drágák a lakások és nincs semmi szégyelnivaló abban, ha valaki a mai árak mellett nem tud önerőből venni egy lakást és kész.

2023. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
4. Csak fel akartam dobni a hangulatot ;-D
2023. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

Mivel az emberek többsége pénzügyi analfabéta és fogyasztó birka, ezért ez ismerkedésnél (ha nem nyíltan aranyásó a nő vagy nem "véletlenül" mindig bizonyos típus jön be neki aki hogy-hogynem öltönyt visel, Rolex a kezén, márkás kocsija van, de hát a szív útjai kifürkészhetetlenek meg hát tehet ő róla, ha szakmája miatt főként ilyenekkel hozza össze az élet (miközben Tinderen a 90%-ot balra húzza)) nem feltétlenül számít, ha meg tudod hívni a nőt erre-arra.


Kapcsolatnál fog már számítani, amikor a leendő gyerekre hivatkozva nem érzi stabilnak az egzisztenciát.


Illetve bizonyos kor fölött, amikor már van jó pár múltbéli kapcsolat/csalódás, akkor összetéveszthető az aranyásó a tapasztalt nővel, pedig előbbi csak tudja mit akar és nem hiányzik neki +1 numera olyanról, akitől BIZTOSAN NEM akar majd semmi többet. Még akkor sem, ha a sokadik olyannal fut zátonyra, aki látszólag megfelel a képzeletbeli checklistnek.

2023. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én csúnya nő vagyok, de az ilyen nekem se kéne. Bár téged csak a csinosabbak érdekelnek.
2023. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


Hogy érted hogy “ilyen” ?

2023. jún. 4. 11:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Mióta lakol ott?
2023. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. 30 vagyok, néhány lányt már érdekel a dolog, néhányat nem. Inkább azt mondanám, hogy aki gyereket akar, az már nézi a saját lakást is. Aki társat, annál okés az albérlet is.


#1: Vidéken simán kihozható. Sok helyen 100 körül már kapsz egy lakást. Sőt, akár olcsóbban is.

2023. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!