Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kisgyermekes anyukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kisgyermekes anyukaként ismerkedtek hogyan csinálták?

Figyelt kérdés
Viszonylag hamar lettem sajnos egyedülálló anyuka, tehát még picike a fiam. Mostmár továbbléptem volt páromon, úgy érzem készenállok egy kapcsolatra. Interneten szoktam ismerkedni, viszont elég hamar kellemetlenné válik nekem a szituáció azért mert anyuka vagyok. Hisz nyilván érdeklődnek hogy telt a napom vagy mit csinálok stb. Én meg csak anya vagyok úgymond tehát másról nem igazán tudok beszélni mint a fiamról vagy az anyaságról ilyen esetben, kb házimunka ezen kívül az életem meg az hogy rendbeszedjem magam. Mindig is utáltam ismerkedni de most valahogy mégrosszabb nyitnom új emberek felé. Fiatal egyedülálló anyukaként ti hogy ismerkedtetek? Időm lenne éppenséggel elmenni találkozni ha valaki megfogna, vagy úgy alaklulna. Csak nem tudom így hogy jutok el addig 😅 Személyesen esetleg ti hol ismerkedtetek?
2023. máj. 23. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is. Attól függően, milyen kapcsolatot keresel.
2023. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyat szeretnék igazából, de nem mondom hogy az addig vezető úton sem csúszhat be 1-1 kaland.
2023. máj. 23. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy csinos és kivánatos. Már az is vonzó ha tudsz beszélgetni a hírekről (nem feltétlen politikára célzok)
2023. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a külsőmmel nincsen gond, gyerek előtt és most is sok a jelentkező, bár már gondolom inkább komolytalanra a többsége. Nemhiszem hogy sokan vágynak egy kisgyerekes anyukára, ezért is kellemetlen nekem ez nagyon
2023. máj. 23. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem hogy ez gondot okozhat. Több gyerekes anyuka van a környezetemben, ők simán bepasiztak, vonzósággal és kellő bájjal simán bepasizhatsz. Ez már nem a ‘70-es ‘80-as évek, amikor a pasik kiszanálták az egyedülálló anyukákat, mert manapság olyan nehéz nőhöz jutni, hogy a gyermekes anyukákért is megtesznek bármit :) A nőké a hatalom kapcsolat és szex szempntjából.
2023. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet keresek egy ideje. Normálisat, komolyat.


Kisgyerekes apa, 45

2023. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Van külön kisgyerek társkereső kisgyerekeseknek, azt hiszem PADAM.


Könnyű kisgyerekesként találni párt, sok 25-30 éves férfinek nem volt még kapcsolata, azok téged tenyerükön hordoznának és a kisgyereket ,mert örülnének valaki szóba áll velük.

2023. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem óvódás volt a gyerekem, mikor megismertem a férjemet. Neki is hasonló korú volt a lánya, így ez nem volt gond. És ne csak anya legyél, hanem nő is.
2023. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!