Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zimány Linda, sok más kamerába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zimány Linda, sok más kamerába nyilatkozó nő mellett azt mondja neki nem számít a külső, stb. , miért hazudják ezt a nők amikor a valóságban csak a külső számít nekik?

Figyelt kérdés

[link]



Az itteni nők is folyamatosan mondják, hogy de hát nő ilyet nem mond mert nem igaz, közben rendszeresen ezt nyilatkozzák a médiában meg az utcán is a nők ha kamera elé kerülnek , itt persze bevallják, hogy CSAK a külső számít, nem, hogy nem számít CSAK az számít akár patkánybelsejű a férfi akár nem.


Hogyan kapjon nőt így nőt egy átlagos férfi aki nem jóképűnek meg 185 cm magasnak született?


2023. máj. 19. 16:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
57%

Drága Zimány együtt volt kedves ferivel

Ha egy nőnek ahhoz van gyomra annak tényleg nem számít a külső

Csak ránézek és elokádom magam

2023. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
0%

40.

Attól, hogy neked ez nem tetszik attól még így van sajnos.

Én már megszoktam, hogy a nők ennyire felszínesek. De ettől még ez lesz a jövő. És ez súlyosan rontja a kapcsolatok minőségét is, az emberek lelkiállapotát, hozzáállását.

Pont nemrég láttam egy videót, Amerikába volt, de az most mindegy is, mármint a helyszín.

Nőket kérdeztek meg, hogy melyik jön be nekik jobban, akik izmosak, és határozottabbak, vagy a "nerd"-ök. A legtöbben természetesen már ott is elmondták, hogy az izmosak keltik fel fizikailag jobban a figyelmüket. Ezzel semmi gond nincsen.

Majd megkérdezték őket, hogy oké, ők jobban vonzanak. De kik értékelnék, és becsülnék meg jobban őket, kikkel lehet értelmes beszélgetéseket folytatni?

- A válasz majdnem az összestől az volt, hogy a "nerd"-ök. De mégis a másik oldalhoz vonzódnak inkább.

Szóval a nők pontosan tudják, hogy honnan kapnának több megbecsülést, és értelmes beszélgetéseket.

Csak nem velük jönnek össze, tehát ezekre valójában nincs szükségük.

Csak a külsőre mennek valójában. És ez Amerika, ahol az emberek 1000x nyitottabbak, és könnyebben fogják fel a dolgokat.

Ott simán ha odamész és elkéred egy nő számát, nagy eséllyel meg is adja.

Itthon ha ezt megpróbálod, az is csoda, ha 1 legalább egyáltalán szóba áll veled.

2023. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
48%

42

A férfiaknak ugyanolyan fontos a nő külseje, az életkor meg pl még lényegesebb számukra, mint a nők számára.

Szzóval hagyjuk a picsogást. A saját szintjén mindenki talál párt, és én ugyanannyira nem tudom sajnálni a válogatós csúnya nőt, mint a válogatós csúnya pasit.

2023. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
7%

43.

Őszintén, ki mondja meg, és milyen tulajdonságok alapján hogy kinek mi a tényleges szintje?

Soha nem tudta még nekem értelmesen elmondani senki, pl. nekem mi lenne a szintem. Fogalmam sincsen, mert nem ugyanúgy látom a dolgokat,mint ahogy mások.

Pl. ha vékony vagyok férfiként, akkor az én szintem vagy sem, ha vékony nőt szeretnék pl.? elvileg ugyanaz, hiszen mindketten vékonyak vagyunk. De valójában sokan azt mondják, hogy nekem ahhoz izmos,kigyúrtnak kell lennem...

Szóval akkor mi számít ugyanannak a szintnek?

2023. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
22%

44

Süket duma, hogy nem érted a szinteket. Világos, hogy nem létezik egzakt, miliméterpontos definíció, amley alapján minden kétséget kizáróan meghatárizható lenne egy ember szintje. De azt ne mondd nekem, hogy szerinted a félhülye, alkoholista Maunika showban szereplő, elhízott, fogatlan cigányasszony ugyanazon a szinten van, mint egy magas, jótestű, jóképű, szellemes jogász.


Ha tényleg nem érted, hogy ez hogy működik, akkor kicsit sem csodálkozom ha problémáid vannak a pártalálással. Normális embernek intuitív módon jön ez a dolog. Én mielőtt vádaskodni kezdenél, nos természetesen én is érzem, hogy bizonyos férfiak ilyen vagy olyan okból kifolyólag túl jók lennének hozzám.


Minimális szociális készség kell ehhez...

2023. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
44%
A szinteket nem egyszeru definialni. Ugyanugy millio tenyezobol all, mint az idojaras. Sok tapasztalattal mar el eleht jutni oda, hogy meg tudd becsulni kb milyen lesz, es csak neha fogsz melle. A sajat szinted meghatarozasa is ilyen. Csak kene hozza egy jo onismeret, meg nemi logikus belatas, hogy megtalald a helyed a taplaleklancban. Te azert szorulsz ki belole, mert sajat bevallasod alapjan sem tudod, hol kene probalkoznod. Kisebb hal vagy, mint gondolod, altalaban ez a problema kulcsa.
2023. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
50%

En 3 korul kapok a PF-en, ugyhogy beszoptam. Milliardos se vagyok, hogy kompenzaljam.



38F incel

2023. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
71%
Az elso nem rajtad mulik, a masodik mar igen. Mivel lenne boven idod felepiteni egy bizniszt, neked is adott lenne.
2023. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
36%

"Mivel lenne boven idod felepiteni egy bizniszt, neked is adott lenne"



Azt csinalom vagy 20 eve, de nem igazan megy....



38F incel

2023. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
80%
Kell hozza esz, meg kitartas. Ne mondd, hogy ezeknek is hijjan vagy? Valami elonyos tulajdonsagod csak kene legyen, amivel kitunsz a nagy atlagbol.
2023. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!