Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zimány Linda, sok más kamerába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zimány Linda, sok más kamerába nyilatkozó nő mellett azt mondja neki nem számít a külső, stb. , miért hazudják ezt a nők amikor a valóságban csak a külső számít nekik?

Figyelt kérdés

[link]



Az itteni nők is folyamatosan mondják, hogy de hát nő ilyet nem mond mert nem igaz, közben rendszeresen ezt nyilatkozzák a médiában meg az utcán is a nők ha kamera elé kerülnek , itt persze bevallják, hogy CSAK a külső számít, nem, hogy nem számít CSAK az számít akár patkánybelsejű a férfi akár nem.


Hogyan kapjon nőt így nőt egy átlagos férfi aki nem jóképűnek meg 185 cm magasnak született?


2023. máj. 19. 16:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem unjátok még ezt a csávót? Kiír egy kérdést, aztán a saját korábbi válaszait copy-pastezi válaszok alá a végtelenségig. Lapozzunk már.
2023. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

" Te józanul nem tudsz ékezeteket se kitenni."


Te meg csak értelmetlen, ostoba kérdéseket tudsz írni, ezerszer megkérdezve ugyanazt, és csak a bullshit fszságaidat tudod nyomni.

2023. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a belső számítana, akkor még ennyi esélyed sem lenne nőt találni.
2023. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
93%

"Tudod van a mérleg két nyelve amire felpakoljuk a dolgokat és meglátjuk, hol lesz egyenlő. Én átlagos külsejű vagyok, átlag feletti sikerrel, intelligenciával. Egy nő meg adja a csinos kis pofiját meg szép testét, de mellette átlagos vagy az alatti a többi fronton. Még én teszek szívességet."

Nem a piacon vagyunk, ahol egy kiló krumplit akarunk venni te igen ostoba. Látszik, hogy a leghalványabb fogalmad sincs arról mi az a párkapcsolat. Megsúgom nem úgy működik, hogy felpakolsz tulajdonságokat és jellemzőket a képzeletbeli mérlegedre és majd ha SZERINTED 50-50%-on áll, akkor ideális a történet és a másiknak is az kell legyen. Főleg, hogy még mindig nem te döntöd el, hogy kinek mikor van egálban a mérleg.

Te átlag ALATTI vagy a +20-30 kg túlsúlyoddal, emelett az intelligenciád is áltag alatti, amit minden kommented tökéletesen alátámaszt, emellett alkoholista vagy, a belsőd meg gusztustalan. Hímsoviniszta, beképzelt, arrogáns bunkó. Na már most nincs az a mérleg, ami ezt ki tudná egyenlíteni elfogadható szintre.

Nem, egy szép nő sem feltétlen csak annyiból áll, hogy szép és nem is jelenti, hogy más területen átlagos. Amúgy te egyetlen dologban vagy állításod szerint átlag feletti, az a munkád, amit azontúl, hogy nyilván senki nem hisz el ennyi ésszel, senkit nem is érdekel és nincsen döntő befolyása egy párkapcsolatban, a külsődet és a belsődet ugyanis semmilyen kamu siker nem fogja megszépíteni. Ezenkívül viszont minden másban bőven átlag alatti vagy. Szociális készséged 0, nem tudsz egy épkézláb emberi kapcsolatot kialakítani, mert teljesen eltorzult a gondolkodásmódod, fogalmad sincs hogyan kell egy nő felé normálisan közeledni (lásd pizzafutár esete) stb.

Értelmes nő, főleg aki csinos és vékony szóba sem áll veled teljesen érthető okokból, miközben bármikor találhat magának külsőre ÉS belsőre is fényévekkel jobbat.

2023. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Hűha csillagom, vannak bajok, azt látom😆

Nézd, nekem sokan mondták, hogy relatíve egész jóképű vagyok, mégsincs sok sikerem a lányoknál, mert határozatlan és csendesebb vagyok, a lányok meg nem fognak kezdeményezni. És éppen ezért sok srácnak szerintem az a legnagyobb baj fejben, hogy azt gondolják, hogy a külsejük miatt nem bírják őket a lányok. Példaképpen: Egyszer egy ismerősöm azt mondta, hogy ha úgy nézne ki, mint én, akkor minden második lányt megb*aszna (Ő fogalmazozt így). Mert azt gondolja, hogy a belső értékeivel semmi baj

2023. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen elküldtem😅... szóval, amíg nem nézel magadba és jössz rá, hogy lehet mégse olyan tökéletes a személyiséged, addig ne reménykedj, vegyük például rögtön a korábban itt adott valamelyik válaszod (A sörös példára gondolod). Na hát szerintem ez önmagáért beszél, szóval nem is részletezném. Azt írtad sikeres vagy, nem tudom mi az a nagy siker, de mondjuk az átlag feletti intelligenciát se nagyon szokták hangoztatni a TÉNYLEG intelligens emberek, na de mindegy is.

Legyen szép estéd. Csocsi!✌️😁

2023. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudtam, hogy van aki 185cm magasnak születik 🤣
2023. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
77%
Drágám, ha csak a külső számítana, már rég kihalt volna az emberiség! Láttad te már, hogy néz ki az átlag magyar férfi? Tízből kilenc a bottal nem piszkálnám meg kategóriába esik. Senki nem szaporodna velük, ha a külső lenne a fontos a nőknek!
2023. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

38.

Pont ez történik manapság, egyre kevesebb gyerek születik. És ebben nagy szerepe van a nők elvárásainak is, mert ha csak egy tökéletessel jönnének össze, de olyan nincsen. Akkor egyedül maradnak a nők, és ugyanannyi vagy több férfi is. Néztem társkeresőn sok nőnél ki van írva, hogy 35 éves, és még később szeretne gyereket. Persze lehet nekik még, de ha eddig csak az álmokat kergették, már nem olyan sok idejük van, ha tényleg gyereket is akarnak.

Szóval reménykedhetnek továbbra is, a saját választásuk. Csak a társadalom felépítése is össze fog omolni ezzel előbb-utóbb.

Egyszerű példát hozzak, minél kevesebb gyerek lesz, annál kevesebb lesz később a munkaképes ember. Annyival kevesebb adó lesz, szóval nem lesz aki fenntartsa a jelenleg még működő rendszert teljes egészében.

És ebből már most is gondok vannak a költségvetésben, mi lesz még később. Valószínűleg semmi jó, és össze fog omolni a rendszer elég hamar.

2023. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
83%

39


Nem tehetőek a nők elvárásai felelőssé azért, hogy nem születik elég gyerek. Millió oka van ennek, amikkel szociológusok tömkelege foglalkozik.

Csak a szánalmas incel, hímsoviniszta "mozgalmak" találják ki és tálalják azonnal tényként, hogy gyakorlatilag a nők r.ohadt elvárásai tönkrevágják a komplett társadalmat. Holott semmi nincsen, csak annyi, hogy mivel már nincs függő viszony, így a nőnek nem érdeke, hogy mindenképp kapcsolatban legyen olyannal is akár, akit amúgy nem szeret és testileg nem kíván. Ezt pedig egyes férfiaknak nagyon nehéz megszokni, mert még mindig nem halt ki az a generációs örökség, hogy azt csúnya dolognak kell tartani, ha egy nőnek nem kell egy olyan férfi, aki meg van győződve róla, hogy ő normális, korrekt, rohadt jól bánna vele, de mondjuk a nő nem kedveli. Ha még azért nem (sem) kell, mert egyenesen taszítja a külseje, az meg főleg skandallum, akkor felszínes, önként szalad a hatalmas "vesztébe", visszakapja majd az élettől, visszanyal majd a fagyi, stb. stb. stb. Mintha minimum sorozatgyilkos lenne, és azzal bukott volna le.

2023. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!