Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még manapság valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság valódi érzelmek?

Figyelt kérdés

Tudom, persze ez így elsőre nagyon általánosító kérdés, de a saját életemben, és a környezetemben is szinte folyton azt látom, hogy senki nem szereti egymást, nagyon nem úgy, ahogy kellene.

Mindenki sérült, elcseszett, mindenféle komplexusok (nálam is), az exek tönkretették. Akik együtt is vannak, számomra felfoghatatlan az is, hogy miket néznek el a másiknak... Teljesen tiszteletlen, megalázó dolgokat.

Azt is látom folyton, hogy mindenki kifelé nézelődik, keresi a megcsalási lehetőséget, sosem jó az, aki van.

Interneten se lehet már ismerkedni, mert mindenki kamu, üres, két mondat energiát nem bír beletenni az ismerkedésbe..

Annyira kiábrándító ez.

Több cikkben is olvastam már, hogy a mostani fiatalabb korosztály valóban már sokkal kevesebbet szexel, sokkal többen vannak egyedül, ami alapvetően persze nem lenne baj, ha nem a fentebbi okok miatt lenne ez.


Tényleg nem tudom, hogy velem van ekkora baj, hogy örökké ez van az életemben?

27 éves nő vagyok, de olyan érzelmi roncs vagyok már ettől, mintha legalább 40 lennék.

Szüleim mondják múltkor, hogy annyi szépség vár még rám..na és hol? Amikor meg a minden napokat ez folyton megkeseríti.


Létezik még olyan, akire tényleg lehet számítani, és valóban fontos neki a másik?

Ti hol ismerkedtek?


2023. máj. 18. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

A 6-os válaszban van egy mondat :

" eljött érte a lakásomra"...

LakásOM !!!


Sajnos,ki kell mondani,de a mai világban annyira anyagiasak,érdek mentén mozgók az emberek,hogy szinte minden ismerkedés azzal kezdődik,milyen lakás,milyen kocsi,mennyi fizetés, stb.

Itt most nem arra célzok,hogy a 6-os párja a lakás miatt lett a párja,nem így értem. Hanem arra, hogy ha van rendezett háttér,akkor ezerszer könnyebb nekiindulni bármilyen ismerkedésnek.

Persze érzelmeket nem a tulajdon,nem a pénz,de még csak nem is testi adottságok okoznak.


Érzelem az vagy jön,vagy nem.Lehet valaki kőgazdag,de magányos és boldogtalan.És látni csóró hajléktalan párt,akik ott ulnek egy padon ,egy kartonon és láthatóan szeretik egymást.

De maga az ismerkedés gépies,anyagias,szinte interjúszerű lett. Sokan pedig érdekből vannak kapcsolatokban,akkor is,ha rosszul érzik magukat,ha bántják őket akár szóban,akár tettleg.Pénz,lakhatási gondok,otthonról menekulés,faluról menekulés....ezeket konkrétan láttam az ismeretségi körben.Főleg a szulőktől való lelépés az,ami a nagy gond ,mert tény és való,hogy nem egészséges több generációnak közösen élni. Bármit is mondanak a coachok,tanácsadók,lelki segítők.

És még egy probléma.Ha van érzelem,tiszta és szép...hú de jó,happyness. De ez sem garancia,hogy egy idő múlva nem múlnak el,nem fáradnak el.És akkor kell okosnak lenni,megoldani, nem pedig azonnal eldobni valakit,mint ma sugallják: " mert megérdemled" és " valósítsd meg magad".

Gyerekként úgy neveltek,hogy más könnyein,anyagi,lelki vagy erkölcsi kárán keresztul nem törtetunk a saját boldogságunkra.

Betartottam. Meg kell mondjam, sem egyetlen volt párom,sem barátaim velem szemben ezt nem tették meg.

Évek óta magányos vagyok,de megszoktam.Társkeresést abbahagytam.

Sokunknak ez a sorsa,mert az sem igaz,hogy az ember 100 %-ban a saját sorsát kézben tartja.


F

2023. máj. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ra lehet jonni, hogy ki az aki csak az anyagiak miatt van melletted..pl. nem is o hozta fel az osszekoltozest, nagyon kicsi a lakas nem lehet benne csaladot se alapitani ugyhogy kozosen gyujtunk csaladi hazra, nem erzem azt a gorcsos ragaszkodast reszerol, ugyanis mondta ha szakitanank intezne maganak lakast aztan ennyi..szóval nem egy elveszett ferfi.


Igen a rozsaszin kod elillan. Ezert kell folyamatosan tenni erte h megmaradjon a tűz. Pl randizni!! Kirandulgatni, nyaralni(nem csak kulfold letezik, vannak belfoldon is szep helyek). Aki pedig egy veszekedes utan mar rogton mas nok utan megy..az annyit is er!


Azzal is egyetertek, hogy sok az erdekbaratsag/hazassag. Ha valaki erzelmek nelkul is jol elvan valaki mehet hat csinalja..nekem kell az, hogy erezzem, hogy alig varom, hogy a parom melle bujhassak, hogy egyszeruen csak vele legyek, ellenben azzal, hogy azt nezegetem melyik gucci taskat kerjem tole szulinapomra. Forditva ugyanezt elvarom, hogy kezeljen Nőkent. Odafigyeljen ram, szamithassak ra stb..:)


Olyan ferfival is ismerkedtem akit zavart ha egy no kicsit is tobb nala, mert akkor nem erezte magat ferfinak.


Szoval annyifele ferfi van..egyszer ugyis megtalalja mindenki a parjat csak nyitottnak kell lenni es nem rogton gyanakodni, hogy huha o vajon mivel akar atbszni..elvezni az eletet, az ismerkedest.

2023. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!