Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még manapság valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság valódi érzelmek?

Figyelt kérdés

Tudom, persze ez így elsőre nagyon általánosító kérdés, de a saját életemben, és a környezetemben is szinte folyton azt látom, hogy senki nem szereti egymást, nagyon nem úgy, ahogy kellene.

Mindenki sérült, elcseszett, mindenféle komplexusok (nálam is), az exek tönkretették. Akik együtt is vannak, számomra felfoghatatlan az is, hogy miket néznek el a másiknak... Teljesen tiszteletlen, megalázó dolgokat.

Azt is látom folyton, hogy mindenki kifelé nézelődik, keresi a megcsalási lehetőséget, sosem jó az, aki van.

Interneten se lehet már ismerkedni, mert mindenki kamu, üres, két mondat energiát nem bír beletenni az ismerkedésbe..

Annyira kiábrándító ez.

Több cikkben is olvastam már, hogy a mostani fiatalabb korosztály valóban már sokkal kevesebbet szexel, sokkal többen vannak egyedül, ami alapvetően persze nem lenne baj, ha nem a fentebbi okok miatt lenne ez.


Tényleg nem tudom, hogy velem van ekkora baj, hogy örökké ez van az életemben?

27 éves nő vagyok, de olyan érzelmi roncs vagyok már ettől, mintha legalább 40 lennék.

Szüleim mondják múltkor, hogy annyi szépség vár még rám..na és hol? Amikor meg a minden napokat ez folyton megkeseríti.


Létezik még olyan, akire tényleg lehet számítani, és valóban fontos neki a másik?

Ti hol ismerkedtek?


2023. máj. 18. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát öhm... szerintem rossz helyen nézelődsz.

Sok a göykér és sok a zaj, ez tény, de azért nem ennyire szörnyű a helyzet.


Ha úgy érzed tropára mentél, keress fel egy pszichológust hogy kicsit helyrerakd az érzelmi ivlágod. Sokat segít:)

2023. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Létezik, jelen.

Azt viszont tudd, hogy a gyk-s közönség válaszai alapján mi pl totál földönkívüliek vagyunk emiatt, mert:

A ffi párom költözött hozzám, kevesebbet keres nálam, ergo "lúzer" szerintük

Én egy szolgalelkű valaki vagyok mert mindenben segítem a párom (ami amúgy tök kölcsönös).

Szóval, vannak valódi érzelmek de azt annyira kevesen ismerik...

2023. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen embernek tartom magam, és hidd el, vannak még mások is. Az a legnagyobb baj, hogy a hozzád hasonlóan gondolkodók nehezen akadnak egymásra. Az a helyzet, hogy ők értékrendjük miatt nem villogtatják magukat folyamatosan mindenféle platformon, az élő közösségek pedig manapság már nagyon visszaszorultak. Ezek pedig nem kedveznek az ismerkedésnek.
2023. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

"manapság"


Mert mikor volt jobb? Melyik az az időpillanat, amikor szerinted megfelelőbb volt a helyzet?

2023. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, pl a szüleimnek fiatalon még sokkal könnyebb volt, olyan értelemben, hogy náluk még nem ez volt örökké a téma, hogy kinek milyen mentális baja van, miért nem képes kapcsolatban lenni, hogy kiket követ a párja instán, hogy Tinderezik titokban, stb stb. Valahogy pont a lényeg veszett el teljesen, hogy valóban meg akarjátok ismerni egymást.
2023. máj. 18. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Amugy tenyleg nem konnyu manapsag megtalani az igazit!

En egyedul eltem Pesten, csaladtol baratoktol tavol 1 evig..hat nehezen viseltem.


Aztan (sose gondoltam volna h igy ismerem meg a leendo ferjem😅) feltettem egy egyetemi adok veszek csoportba az elado jegyzeteimet és egy jokepu srac jelentkezett is erte. A covid idejen volt ez egyebkent en nem mentem sehova ugyhogy eljott erte a lakasomra, szetvalogattuk, atadtam neki, jot beszelgettunk kiderult h belsoleg is pont az esetem, aztan folytatodott tovabb a beszelgetes messengeren..es most mar a ferjem.


Ugyhogy egyebkent a sors nem veletlenul nem hoz hamarabb ossze a leendobeli ferjeddel, majd csak akkor, ha mindketten megértetek a talalkozasra. Megtapasztaltatok amit megkellett. En ezt vallom..:)

2023. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én azt nem szeretem, hogy az emberek nagyon nagy része elfelejti mi a szórakozás és csak a stressz meg a szorongás marad helyette.

Gondolkodni előre nem tudnak utánna meg megy a sírás a következmények miatt.

33 vagyok de közel sem olyan komoly mint ez a korosztály.


Az is hiány nagyon sok emberben amit te is írtál kérdező.

A másik felé való tisztelet és a hűség eléggé hiányzik.

2023. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egy elcseszett világban élünk; de ez van. Megpróbáljuk kihozni belőle a legjobbat. Ha nem vagy boldog, akkor keress olyan dolgokat, amik azzá tesznek, esetleg költözz másik városba. Keress új barátokat! Meg ne mások életével foglalkozz, inkább a sajátodat hozd helyre.
2023. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Kizárt. Ha van is, akkor ott valaki fedélzeti problémás...
2023. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
A jegyzet eladás az tök jó ötlet hallod! Hasonló érdeklődésű körű jelentkezik érte, esélyesebb mint egy ruhadarab eladásánál, az biztos.
2023. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!