Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok akik próbáltak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik próbáltak az elmúlt pár évben utcán ismerkedni, nektek mik a tapasztalataitok? 28/F

Figyelt kérdés
Érdemes ilyet vagy szoktak egyáltalán ilyet?

2023. ápr. 23. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1. Akkor borsodba csak a fehérek ismerkednek kint :o
2023. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, próbáltam, nem igazán nyitottak rá a nők. A legtöbb meg se áll, vagy otthagy ha éppen mondjuk egy helyben áll valamiért. Meg a legtöbb a telefonját nyomja, vagy füles van a fülébe és rád se néz.
2023. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Jelentősen hátráltatja ezt a műfajt hogy tele az utcák mindenféle fura figurákkal. Tarhalnak, cigit lejmolnak, aprót, agresszívan tarhalnak, el akarnak adni valamit, tukmalnak valamit, be akarnak szervezni szektába, beszólnak, futtyognek, egymással verekednek, be vannak szívva, állva, kábulva minden faxomság. Múltkor egy részeg öreg homeless tőlem kb 2 méterre kiütött egy törpét, akivel előtte együtt italoztak... Egészen szürreális volt.


Én férfi vagyok de amilyen szédületes fazonokba lehet belefutni mondjunk Nyugati aluljáróban kb minden nap mikor arra járok, igazából én megértem ha nők nem rajonganak azért amikor valaki odalép hozzájuk. Utóbbi időben ha valaki hirtelen így jön hozzám, én is elso reakciobol lépek egyet hátra.

2023. ápr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tartozom teljesen a megszólítottak közé, mert én nem csináltam, de egy időben tagja voltam egy közösségnek, ahol erre bíztattak, így ismerős a szitu.


Én azért nem próbáltam ki, mert elég rosszul viselem a visszautasítást. Márpedig a nyilvános helyeken való ismerkedésnél még nagyobb visszautasítási aránnyal kell számolni, hiszen random mész oda valakihez, csak a külső alapján (mi másra alapozhatnál?), és nem volt semmilyen kommunikáció korábban, ahol lemérhetnéd, megvan-e kémia. Azaz kb. fogalmad sem lehet arról, hogy te milyen vagy a csajnál.


Jobb határozott célpontra lőni, és nem vaktában, a semmibe, de te tudod.


Üdv,

26F

2023. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!