Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokból a lányokból lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokból a lányokból lesznek társkereső alkalmazásokon ghostingolósdit játszó felnőtt nők, akik gyerekkorukban nem kaptak normális nevelést?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Milyen alapon vár bárki is el magyarázatokat? Kik ők vami főnök?
2023. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos valoban nagyon bunkok tudnak lenni egyesek tok normalis elutasitas eseten is. Egy-ket ilyen utan nem csoda, ha a nok nem kernek tobbet belole.
2023. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Azokból lesznek, akik megtapasztalták, hogy ha elmondják, hogy mégsem szeretnének ismerkedni tovább, akkor rögtön utolsó rbancok lesznek és elátkozzák őket egy életre.
2023. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

"Ja mert csak úgy véletlenül kezdenének el mocskolódni derült égből... :DDDDD"


Pontosan. Ugyanis azt hiszik, ha valaki vált velük pár mondatot, akkor már köteles vele randizni és lefeküdni. AZtán menetközben kiderül, hogy mégsem akarok tőle semmit, és rögtön elkezd mocskolódni. A rendes, jó fiúkák. Pont azoktól tapasztaltam ezt, akik annyira azt hiszik, hogy ők jó fiúk.

2023. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Leclerc ***** válasza:
Azért ghostingolnak, mert a pasik parasztok, és nem értenek a nemből. A férfiak rossz nevelése miatt van, nem a nők miatt.
2023. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak ugyanúgy ghostingolnak. Egyszerűbb szó nélkül eltűnni, mint magyarázkodni, hogy pl. azért nem akarok veled kapcsolatot folytatni, mert múltkor ezt és ezt írtad, és az nekem nem tetszett. Az ilyenből biztos, hogy sértődés és vagdalkozás lenne, szóval ez így egyszerűbb mindenkinek. Nem mondom, hogy gerinces, de az online ismerkedésnél ez nagyon gyakori, és nem kell rajta kiakadni.

Nekem olyan is volt, hogy már 5-ször találkoztam egy sráccal, aztán egyszerűen nem keresett többet. Fogalmam sincs miért, mondtam vagy tettem valamit, vagy egyszerűen csak találkozott valaki mással, aki jobban bejött. Felesleges ilyenen enni magad, komoly kapcsolatban meg nem tűnnek el szó nélkül az emberek.

2023. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, pasik pont úgy eltűnnek egy ismerkedés kellős közepén, mint a nők.
2023. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!