Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kegyetlen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kegyetlen nehéz sikereket elérni férfiként Tinderen?

Figyelt kérdés

Értsd, senkit sem érdekelsz, vagy havi 1-3 nő húzott be.


Ezzel szemben női részről napok alatt 100+ behúzásról hallani



2023. ápr. 16. 15:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem kell 30+ as, se gyerekes. Mivel nekem sosem kell gyerek
2023. ápr. 16. 16:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy egy társkereső sem akarja nyilvánossá tenni az adatokat arról éppen hány ffi és nő van fent.
2023. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Bár van sikerös férfi ismerösöm is, de ő tényleg nagyon különleges.

A város egyik leggazdagabb emberének a fia, és születésnapjára 30 milliós autót kapott, illetve évente többször viszik utazni ide oda, plussz gyerek kora óta focizik, illetve testépítés is, plussz tényleg jó képü, na őt minden héten más nővel látni, és tinderről szedi őket össze.

2023. ápr. 16. 17:09
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
13: hát akkor neki úgy tűnik bejött az élet, neked meg nem.
2023. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En is chateltem egy jokepu pasival. Remeltem lehet tobb is, de azt mondta dugopajtit, alkalmit keres, igy hamar lezartuk.
2023. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, én is jól élek, igaz én munkával, így nem verem el minden magamutogató hülyeségre, utazásra stb, lehet azért sem vagyok népszerü ilyen vackokon.
2023. ápr. 16. 20:11
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Vagy mert 40 évesen tiniket keresel.
2023. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert baromi nagy a férfi túlerő Tinderen, mert általában a nőkből a párkapcsolatot keresők vannak fent meg 1-2 egyéjszakás, férfiakból meg az ország 3/4-e, akik közül a fele (és akkor még jóindulatúan számoltam!) akar párkapcsolatot, a maradék csak egy patront vagy asszonyka mellé mellékest. Ehhez még hozzájön az is, hogy emiatt, hogy a férfiak a túlerővel szembesülve ne pattanjanak le, látván azt, hogy itt kevés lesz az esély, ha 100 nőre van 900 pasas mondjuk (és akkor még ezek közül a nők közül is válogatnak, hogy ez már öreg, ennek meg vastag a combja), csinálnak egy csomó kamu profilt... meg van egy jó pár "pasiként most nagyon okosan csináltam egy kamu profilt, hogy megnézzem, hányan írnak rám" típusú kamuprofil is...
2023. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!