Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elvesztettem az összes lehetőséget (helyet) ?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és nincs hol ismerkednem. A legnagyobb baj, hogy az összes barátom felköltözött Budapestre már. Nem tudok senkivel eljárni, úgy hogy nézzünk el a városba, menjünk csajozni.

Munkahelyen sok nő van, de akikkel napi kapcsolatban vagyok mind foglalt.

Külsőre, korra és súlyra mindegy igazából, viszont szigorú elveket vallok abban a két dologban, hogy ne legyen férjes (sajnos valamiért mindig bevonzom a férjes nőket akik csak egy jó estét akarnak) és ne legyen kutyája sem (hosszú távon nem bírnám, főleg ha az ágyba is belemegy).

Szóval olyan lehetőségeim voltak akik ebbe a 2 kategóriába estek és már nem kivánok élni ilyenekkel.

Az a baj, hogy nem tudok új embereket megismerni. Nem tudom ebben a korban már hogy megy. Fiatalon fociztam és ott volt egy csapat akikkel a mai napig jóban vagyok, de ott kialakult a baráti kapcsolat és együtt mentünk csajozni stb. Most már úgy van, hogy fizikai formában a munkán kívül csak a családdal beszélek.

Nem tudom elképzelni, hogy sétál egy nő az utcán és úgy szedem fel. Szerintem ilyen nincs.


30 F



2023. ápr. 16. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne valamilyen közösséget, szakkört, sportegyletet stb. keresned, ahol új embereket ismerhetsz meg... mintha görcsösen ragaszkodnál a régi haverokhoz. Vagy társkereső.
2023. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem (mondjuk ez önmagában is kizáró tényező tudom).
2023. ápr. 18. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:

De hát akkor a haverokkal hova járnál el csajozni? Vagy eddig is őket pumpoltad belépőjegyre, italra? És egy nővel való kapcsolatot egyáltalán hogy képzelsz el? Egy kólára nem hívod meg, csak dugod, amikor akarod?


Amúgy ingyenes egyletek is vannak, csak utána kell nézni a neten.

2023. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt így elmagyarázni, de ha lánnyal megyek valahova akkor belenyúlok a zsebembe. A haverokkal kölcsönösen meghívjuk egymást.

De magamra sajnálom pl. hogy eljárjak egy edzőterembe vagy bármi, mert ez egy rendszeres kiadás lenne onnantól. Nagyon rossz a viszonyom a pénzhez, mert gyerekkoromban semmi nem volt.

És ha tegyük fel találkozok egy lánnyal akkor állok mindent, de mindig csak a következő randiig gondolkozok így nem rak rám egy nagy pénzügyi nyomást.

Ugyanez a haverokkal elmenni bulizni, csak egy este és jól érezzük magunkat.

Tudom kissé érthetetlenül írtam és nehéz eset vagyok, de bízom benne lesz aki megérti mi ezekkel a szakkörökkel a problémám.

2023. ápr. 19. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!