Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi miatt nehezített a egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt nehezített a egy hosszú távú kapcsolat keresése?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést tényleg egy felmérésnek szánom, nem a nemek vitájának.

Ha lenne még ok amit ide sorolnál, írd meg egy indokkal.



2023. ápr. 11. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Generációs szakadék
Mai fiatalok értékrendszere
Intelligencia hiánya
Mai világ okozta szorongás
Magyar mentalitás
Fiatal vagyok még , élni akarok
Mindenki rögtön gyereket akar
Mindenki egy estét akar csak velem
Nincs igény komoly kapcsolatra
Korosztályok
26 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Sok férfit unalmasnak találok.
2023. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Én női oldalról azt látom, hogy a legtöbb velem egykorú srác nem akar komoly kapcsolatot, csak élni bele a mába, minél több lányt megfektetni aztán majd lesz valami.


24N

2023. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Túl egy toxikus kapcsolaton azt mondanám, hogy a félelem. A testi és a lelki épségem miatt is. Elég ránézni a statisztikákra, és hogy mennyire nulla az igazságszolgáltatás. Idő kellett, hogy merjek nyitni.
2023. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Sokszor olyan emberek (nem írom, ki milyen nemű) próbálnak meg ismerkedni velem, akikről pár sor után lejön, hogy nemhogy ismerkedni, és még csak nem is barátkozni, de szimplán beszélgetni sem szeretnék.


Pedig amúgy elég nyílt, barátságos ember vagyok, szívesen elcsevegek másokkal, de velük még én sem tudok. Nem tudnak egy témát feldobni, ha én teszem akkor fenntartani (visszamegyünk a mizu? az jó szintre) nem értik a viccet, satöbbi.

2023. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#4

Ott a pont nálad. Ez sajnos mindkét nemre igaz.

2023. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Onismeret hianya, tisztelet hianya, motivacio hianya, kompromisszum keszseg hianya. Ezekbol egy is sok, megis inkabb egy komplett tunetegyuttes. Szellemi igyenytelenseg, nihilizmus.
2023. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vagy rögtön gyereket akar vagy csak egy estét. Én pedig komoly kapcsolatot szeretnék pont az együtt töltött élmények miatt, ezt pedig gyerek mellett nehéz lenne megvalósítani.

27/N

2023. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl magasak az elvárások és nagyon könnyen, befektetett munka nélkül szeretnék a minőségi kapcsolatot megkapni.
2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj 6-os, borzasztóan egyetértek !!
2023. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

amit felsoroltál 10 pontot az mind egyszerre kb.


Én személy szerint úgy látom, hogy a kor előrehaladtával egyre nehezebb, mert kialakul egy élete az embernek egy amolyan fixebb...20-onévesen még költözgetnek munkahelyeket váltanak , igen 30 és 40 évesen is megesik de nem olyan sűrűn.


Szóval valakinek a 2 fél közül több mindent fel kell adnia, hacsak nem egy városban élnek. Munkahely, utazás, lakás/ház, és ha nem egy város akkor nyilván az egyik kevesebbet találkozik barátokkal családdal.

2023. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!