Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemsokára eljön a magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára eljön a magányos gyári melós férfiak aranykora az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Pár év és bezárul az ingatlanpiac ráhatása a társkeresésre,képtelenség lesz saját lakáshoz jutni a férfiaknak.

Ez előbb utóbb bekerül az ismerkedési feltételek megváltozása közé is,így a nők belátják hogy nem lesz korukbeli pasi akinek saját lakása legyen.Ha lejjebb adják majd az igényeket akkor végre az átlag férfiak is juthathatnak átlag nőkhöz?


2023. ápr. 9. 08:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Fodraszkent egy év alatt meg tudtam venni a saját lakásom Budapesten. Egyáltalán nem lehetetlen, nem tudom miről beszélsz
2023. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Ez a matek sehogy se jon ki.
2023. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Nőként, simán vettem lakást! Neked férfiként miért nem megy?
2023. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%

#13



Azert, mert nekunk nem opcio, hogy felszopjuk magunkat zsiros pozicioba, tovabba nincs vezerigazgatoi kvotank :)



38F incel

2023. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

14

Miért van az, ha egy nő sikeres, akkor felsz*pta magat, ha egy férfi sikeres, akkor azt persze csak magának koszonheti. Magyarországon továbbra SINCS!!!! női kvóta!

P.S. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol egyedül vagyok nő!

2023. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként a gyári melósok nagy része többet keres mint a diplomások, szóval most is aranykoruk van
2023. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

"Fodraszkent egy év alatt meg tudtam venni a saját lakásom Budapesten. Egyáltalán nem lehetetlen, nem tudom miről beszélsz"


Hazudjál még nagyobbakat! Hacsak nem vagy egy mesterfodrász prémium kliensekkel, akkor ezt max úgy érhetted el, hogy feketén dolgoztál látástól vakulásig. De akkor meg remélem olvassa ezt a kérdést a NAV és elkezd kutakodni utánad. :P

2023. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
17-es jó vicc. Luxusautók es luxusvillak tömkelege sem az adózott jövedelemből van es elvan vígan mindegyik
2023. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!