Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ilyen 15-20 év korkülönbség egyáltalán nem túlzás már a férfi javára?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt látom, hogy efelé megy el a világ, egyre több ilyen párt ismerek, és egyre elfogadottabb. Ez van, a nők sajnos apakomplexusosak a legtöbben a mai világban, és/vagy eleve is a jóval idősebb férfiakra buknak, és/vagy eltartót is keresnek egyben nem csak társat.

Vagy egész egyszerűen csak igaz a mondás, hogy a férfi az olyan mint a jó bor, a korral csak nemesedik.

Férfiként mind1 hány éves vagy, nyugodtan lehet menni a jóval fiatalabb korosztályú nőkre, mert ez a normális a mai világban már?


2023. ápr. 2. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%
Na kibukott hogy ez is csak egy ujjabb incelkerdes. a "nők egyre anyagiasabbak is láthatóan."
2023. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%

Az #5-sel értek egyet. A korombeli huszonéves srácokat egyszerűen nem tudom komolyan venni. Nálam fontos hogy egy férfi dominánsabb legyen mint én, és ezt nem találom bennük (van kivétel, de kevés), én pedig egy határozott nő vagyok, és már itt kibukik az egész történet.

Persze voltak próbálkozások, volt 1-2 ami jól is sikerült, mégis, én mindig a 30-40+-os férfiakhoz vonzódtam, már tiniként is. Az exem 27 volt talán, én meg 16 mikor megismerkedtünk, soha senkivel nem volt akkora összhang mint vele.

23N

2023. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ma már totálisan elfogadott egy keresztén szemléletű:):):) társadalomban.
2023. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"mert mindenki kvázi egyenlő volt."


Hát nem egészen volt ez igaz. Voltak gazdagok és szegényebbek. Messze nem egyformák voltak a fizetések.

2023. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, miért nem írtad kérdező, hogy csak szánalmas trollkodás a kérdésed.Már majdnem azt hittem, hogy tényleg ennyire buta vagy.

De köszi, már leesett, hogy csak viccelődni próbálsz.

2023. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!