Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi a baj a napszmám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a baj a napszmámos pasikkal?

Figyelt kérdés

Baráti társaságunkban van egy pasi,aki napszámos.Mezőgazdasági munka,építkezések,favágás,fűvágás,elvállal mindent.Dolgos szorgalmas jó a dumája is.

Pár csajt megkérdeztem akik jobban ismerik hogy párkapcsolatra milyen lenne,mindegyikük picit huzakodott hogy jajjj akkor mit szólnának az ismerősök,pedig egész jól néz ki.

Nem családot szeretnék vele,csak egy kapcsolatot.


2023. márc. 23. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Menj aludni inkabb incelke. Mindenki leszarja, mit szolnanak az ismerosok, egy ilyen ember szimplan komolyanvehetetlen, csak kapcsolatra is.
2023. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezzel semmi gond, gyere össze vele. Sok boldogságot!
2023. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Gyanús nekem is, hogy te vagy ez az ember :) Ne értelmiségi gazdag királylányokat keress szegény kertészlegényként és meg van oldva. Még nagyobb is a választék, szóval biztos nem ezen múlik majd, hogy lesz-e csajod. Ha viszont ilyenre vágysz, akkor tanulj tovább - ez pont olyasmi, amin tudsz változtatni, ha zavar.
2023. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmi. Mezőgazdasági munkával napszámban többet kereshetsz a legtöbb átlag irodai melónál, mivel senki nem akar ilyesmit csinálni (büdös a meló sokaknak), ezért mélyen zsebbe kell nyúlni annak, aki ilyen munkaerőt keres.
2023. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Keress valami ducikás nőcit a mezőn. Biztos vannak ott nők is ilyen munkakörben.
2023. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Semmi. Keressen magának napszámos nőt és meg van oldva a gond. :D
2023. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, akár kereshet jóval többet mint pl. egy tanár, és akár ügyesen egyszer még lehet újgazdag fószer belőle ennek minden kellékével, de ettől még ő egy más kultúrát, más beszédstílust, érdeklődés, értékeket képvisel, mint aki abban nőtt fel, hogy akárhány generációig visszamenőleg "kötelező" volt a diploma. Most persze tisztelet a kivételnek, mert vannak nagyon értelmes, művelt, széles látókörű fizikai munkások is, csak nem ez a gyakoribb.
2023. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem mindenki csak összejárunk, dugunk jelleggel képzel el párkapcsolatot. Ha valaki komolyabban tervez, annak el kell gondolkodnia azon, hogy hogy tudnak együtt élni, esetleg gyereket vállalni... ahhoz meg nem elég az, hogy vkink jó a dumája meg helyes a pofija meg jó a teste. Azért szerencsére ilyen férfit nem kell lasszóval fogni, hogy az elsőre ráugorjon vki, ha az más elvárásainak nem felel meg.
2023. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!