Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek red flag a jelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek red flag a jelentéstelen alkartetkó fiatal csajokon?

Figyelt kérdés
Én eddig akármennyi alkartetkós nővel ismerkedtem vagy voltam együtt mindegyiknek volt valami beütése amellett, hogy fűvel fával megcsalt.
2023. márc. 23. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És azt gondolom Te döntöd el, hogy mások számára mi bírhat jelentéssel. Ok👌😂
2023. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem használok ilyen kifejezést, ami ráadásul hibás is, mert az autósportokban a red flag általában futammegszakítást jelent, amit később újraindítanak, amikor kizárnak valakit, az fekete zászlót kap. Fociban pedig piros lap van, nem zászló. Nem tudom melyik idióta találta ezt ki és miért vette át kritika nélkül egy csomó másik ember.


De önmagában nem szeretem a tetoválásokat. Nincs indokom vagy előítéletem, egyszerűen csak nem tetszik. Vannak jópofák (pl. heget vagy sérülést elfedő) vagy egész művésziek, de ha lehet választani, akkor inkább ne legyen. Nekem se lesz, az egyetlen aminek értelmét látom, az a vércsoport megjelölése volna, mint anno egyes katonáknál, de a modern korban erre sincs igazán szükség.

2023. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen egybeesésé, peched volt. Semmi köze a tetkóhoz. Van több tetkóm, alkar is, ellenben egy férfi volt/van/s remélhetőleg lesz az életemben. Apró "beütése" pedig mindenkinek van. Ennyi.
2023. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem több tetoválasom is van az alkaromon is van és soha senkit nem csaltam meg. Szerintem ez csak balszerencsés egybeesés, de nem lehet levonni belőle semmit.
2023. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Én így nem általánosítanék, de tény hogy eddig akárhány alkar tetkós nőt megismertem, mint ilyen színvonalon aluli, “gyüttment” nő volt. Mondom ezt nőként és kollégákról, távoli ismerősökről beszélek.
2023. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!