Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sok itt a megkeser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok itt a megkeseredett nő, amikor több százezer, sőt millió férfi közül válogathatnak, és mégse jó nekik semmi?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi egyetlenegy potenciális nőnek is örülne és megbecsülné, de olyan világot élünk, hogy még a legrondább nőnek is milliós választéka van ebben az országban férfiakból.

Azok a nők akik itt vannak és férfigyűlölő avagy gyalázkodó kommenteket írnak minden kérdés alá szó szerint, azok egész egyszerűen súlyos mentálisan sérültek akiken semmilyen szakember nem tudott segíteni? Milliós választék közül nem jó nekik senki és még ők panaszkodnak? :O



2023. márc. 19. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Inkább egyedül vagyok addig, ameddig rá nem lelek valaki olyanra, aki értékes is, főként belül! Ismerek ilyen embereket (nyilván ők már házasok is), és nem adtam fel, viszont átlátok a szitán, és nem tetszik a magadfajtáknak.


Nárcisztikus incelekkel tele a világ, szerencsére van már annyi eszem, hogy tudom, kivel érdemes leállni, és kivel nem 😂😂

2023. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az is a baj, hogy mennél rendesebb, mennél normálisabb valaki, annál nehezebb.

Nem így kéne lenni, de sajnos így van.

A nők azt mondják, hogy nincs normális tisztességes férfi, a férfiak meg azt, hogy nincs normális rendes kis nő.


Pedig van. Higgyétek el, hogy van, csak éppen marha nehéz összetalálkozni.

Nem akar minden férfi 1 tali után ágyba menni, én ebben biztos vagyok, de sajnos sokan, és ezért ez álltalánosítva lett.

Sajnos ma már az a feltűnő, és gyanús, ha valaki tisztességes, és szeretne udvarolni, úgy ahogyan azt klaszikus értelemben kellene.

Sajnos ilyen lett a világ, csak így a normálisak is megszippantják a dolgot.

56F.

2023. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!