Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált nők! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nők! Hány éves korotokban tetováltattatok először és egyúttal vesztettétek el nálam minden esélyeteket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 10:41
1 2 3 4
 31/39 Sertés ***** válasza:
0%
Kedves 27-es, kihagytad (és a 15-ösben én sem említettem) a "prémium nőkre" még jellemző 3 centis kefe sűrű műszempillát, az 5 centis hegyes műkörmöket, a szoláriumban tönkre ráncosított bőrre felhúzott centis alapozót, ami állandóan fénylik, a fültágító karikát és a fókatestre ráerőltetett, a brutális hájhurkákat kihangsúlyozó (szerintük slankító) latex cuccokat... :-D
2023. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés gyűjtőhelye az olyan kisfarkú inceleknek, akik nem kellenek a kutyának se
2023. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
16%

Hát 32 te tévedsz.

Lehet fogalmad sincs, mennyi tök normális lelkületű, életfelfogású srác-pasi van, aki az itt felsoroltakkal megcsinált műpics.ákat kizárja az életéből, mert gusztustalanok.

2023. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem elég korán.
2023. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen. Rovásírással Egymás nevét tetováltattuk magunkra a férjemmel. Szóval hangyfssznyit se izgat lenne e nálad esélyem, mert nem kellesz😂
2023. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%
9# én benne vagyok egy nyilvános IQ tesztben veled, legyen 5-5 szabadon választott nyelven, amelyen C1 szinten tudsz te is, meg én is, 5 szabadon választott országban. Én jelenleg az USA-ban élek, feltételezem, hogy a magas intelligenciáddal te sem Magyarországon gályázol valami négyezer dolláros bérért, egy repjegy maximum egymásodpercnyi bevételed lehet neked is. Szóval mikor és hol?
2023. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tetkóm. Még egy nyomorult sminktetoválásom se. Így azt eszeltem ki a távoltartásodra hogy szülök két gyereket, tuti ez is elég 😁

(De amúgy... ennyire hogy lehet nárcisztikus egy ilyen lúzer... 😂)

2023. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

#37 Két agysejttel rendelkező emberek szerint biztosan, de azért szerencsére a többségbe ennél némivel több értelem szorult.


Én 26 évesen tetováltattam először (bár ha tudom, hogy ezzel elvágom magam nálad, sokkal előbb megtettem volna..) a húgommal közösen, utána pedig jött a többi, mára van már 6 db és lesz még. Férjem imádja minden porcikámat, főleg a tetoválásaimat, szóval valahogy leszarom, hogy nálad lenne-e esélyem.:D Pláne, hogy aki így gondolkodik, annak eleve nincs esélye nálam semmilyen téren, innentől meg értelmetlen az egész.

2023. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
12%
Semmikor, nem kell a billog. Meg te se.
2023. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!