Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált nők! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nők! Hány éves korotokban tetováltattatok először és egyúttal vesztettétek el nálam minden esélyeteket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 10:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
Most megyek és csináltatok egy tetkót csak hogy az ilyen fogyatékos incelek mint te meg a sertés barátod inkább hozzám se szóljanak soha az életben.
2023. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%
Ja amúgy jelentettem a kérdést, tipikus provokatív agyhalott baromság.
2023. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell neked! Téged tetkó nélkül is kerülnek.
2023. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%

Nekem spéci nincs tetoválásom, és egyébként azt is megértem, hogy ha valaki számára nem vonzó... Végülis miért ne lehetnének emberek, akiknek ez nem jön be?

Az viszont, hogy szükségét érzed, hogy ezt megoszd, nos, az elég ciki.

2023. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Sertés ***** válasza:
7%

Tök mindegy mit jelentgetsz, attól még tény, hogy sokak számára a tetkó (amit én proli freskónak hívok baráti körben) visszataszító. Aki pedig nem bírja a kritikát, az ne sértegessen és jelentgessen, hanem inkább keressen olyan kérdést, ahol mindenki elolvad a "nagyszerű" tetoválásaitól... :-D


Csak végül ne lepődj majd meg, ha a való életben úgy jársz, mint azok a kacsaszájú, szilikonos, homlok-középig tetovált kék szemöldökű "gyönyörű nők", akikre évek óta rá sem néznek már a normális pasik. Vegyél te is kutyát!

2023. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy teljesen nyilvánvalóan troll kérdés. Mit kell ekkora indulatokkal nekiesni...
2023. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%
"Normális pasi" alatt remélem nem magadra gondolsz nárcikám
2023. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan, ennyire büszkének lenni arra, hogy valaki utál valamit... csak én kerülöm azt, azokat, akik nem érdekelnek?1
2023. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
talán csak megsértette a lelkivilágát egy olyan nő akinek tetoválása van és a gykra jött, hogy kiadja magából. Máskülönben hogy születhetett volna meg ez a kérdés? "Mit nem szeretek egy nőn? aha ez jó kérdés lesz gykra!"?
2023. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is csak tisztabőrű nő kell.


F28 szűz

2023. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!