Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek így még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így még lehet kapcsolatom, vagy inkább adjam fel?

Figyelt kérdés
Volt már két kapcsolatom, de egyik sem ért valami jó véget. Sajnos mostmár kb ki merem jelenteni, hogy képtelen vagyok az orgazmusra. Sehogyan sem megy, se mással, se magamnak, semmilyen pózban, játékkal, orál, szex, aktus csiklóizgatással, semmi. Felizgulok és vágyom erre a kielégülés érzésre, de nem jön, ettől sokszor ingerült voltam, amit később már csak magamban, titokban csináltam, mert láttam hogy a páromat nagyon zavarta. A második kapcsolatomban tényleg szerelmes voltam a páromba, vagyis még mindig igazából, de neki ez így nem volt jó, mert bár ő mindig kielégült, akkor sem volt jó a szex. Ezt megértettem, elfogadtam, és igazából hagytam, hogy szakítson, vagy nem is tudom. Vele már együtt éltünk, 3 évig voltunk együtt. Nagyon fáj a szakítás, de örülök ha mással boldog tud lenni. Nem tudom, hogy így valaha lehet-e normális kapcsolatom, vagy inkább ne is ismerkedjek, mert úgyis ez lesz a vége? Nagyon vágyom a romantikára, egyelőre a volt páromra még mindig, de azt muszáj lezárnom, mert annak sajnos vége, ennyi. Szerintetek mit csináljak? Keressek aszexuális férfiakat, vagy mi? 23N

2023. márc. 8. 06:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
30%
Én nem bírom az orvosokat . Régen volt egy barátnőm aki ugyan ezzel küzdött . Általában az én megfigyelésem hogy " nem vagy elég nyugodt " hozzá . Tudom könnyű mondani . Nála egy füves cigi segített át törni a gátat az első után meg simán ment :D
2023. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Biztos találsz olyat akit nem érdekel h kielégülsz e.
2023. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#11 a füves cigit még tényleg nem próbáltam, akkor ennek adok egy esélyt. Köszönöm.
2023. márc. 8. 14:13
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
#12 Vagy csak megfelelő mennyiségű alkohol kell. :D
2023. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnos az a helyzet, hogy jól bírom, és azt viszont többször próbáltam, de akkor sem ment.
2023. márc. 8. 14:36
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
#15 Ezért írtam, hogy megfelelő mennyiségű. :)))
2023. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül sikerül elélvezned?
2023. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Soha sem sikerült? Nem kell rágörcsölni, csak élvezni azt is, ami addig van, és lehet, hogy 10 perc is kell hozzá.
2023. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit füzök hozzá,hogy fiatal vagy nem kell elveszíteni a reményt,az is lehet még nem találtad meg a megfelelő pasit.F
2023. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne állítom, hogy veled is ez a baj, de olt olyan barátnőm, akinek a kisebbségi érzése miatt nem volt előttem orgazmusa. Annyira magára figyelt, annyira meg akart feleli, hogy egyszerűen nem tudta elengedni magát annyira, ami egy igazán jó szexhez kell.
2023. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!